NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

SUBJECT: Barney Clahoun
POHLAVÍ: Mužské
VZDĚLÁNÍ: 2 roky na Martinsonské vysoké škole, nepromovaný major
ZAMĚSTNAVATEL: Black Mesa Research Facality
POZICE: člen bezpečnostní ochranky
POVĚŘENÍ: oblast třetí bezpečnosti
STUPEŇ UTAJENÍ: Level 3
PRIORITNÍ REAKCE PŘI KATASTROFĚ: Záchrana zařízení, vybavení a materiálů
SEKUNDÁRNÍ PRIORITA: Prospěch zaměstnancům zařízení a výzkumu
NÍZKÁ PRIORITA: Bezpečí personálu

Barney Calhoun po neúspěšném dvouletém studiu na Martinsonské vysoké škole, kterou nedokončil, přijímá práci v super tajném zařízení Black Mesa jako člen ochranky. Jeho úkolem se stává udržování pořádku a bezpečnosti v prostorách třetího levelu utajení a musí dohlížet na vědce a být jim jakkoliv nápomocen.

BLUE SHIFT:
Po několikaleté službě se z práce stává rutina. Dnešní den začíná naprosto stejně jako stovky před ním a vaším úkolem je doprovodit dva vědce výtahem o několik pater níže. Bohužel se právě v těchto vteřinách o několik kilometrů jinde v části zvané Anomální materiály schyluje k pokusu, kterým dochází k vytvoření nestabilního portálu a komplex Black Mesa je napaden organismy z planety Xen. Barney si musí prostřílet cestu ven.
To se mu s pomocí dr. Rosenberga podaří a spolu s dalšími vědci se ocitají mimo komplex Black Mesa a tím i bezprostřední nebezpečí.

HALF-LIFE 2:
Gordonu Freemanovi se podaří zabít administrátora na Xenu Nihilista a tím se portály uzavřou. Bohužel za několik let čeká Zemi sedmihodinová válka a útok ze strany Combine. Země podléhá a rasa Combine začíná přeměňovat lidi. Vzniká hnutí odporu pod vedením bývalého vědce z Black Mesy dr. Eliho Vance a Barney Calhoun se hnutí přidává jako špión. Při tom také pracuje pro Combine jako jeden ze členů Domobrany a poskytuje drahocenné informace Hnutí odporu.
Do toho všeho G-Man probouzí Freemana z pomaločasového skoku a ten společně s Clahounem a Eliho dcerou Alyx zasazují jednotkám Combine několik ran, které posléze vedou k zabití Wallace Breena i k pádu Citadely.

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA