NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Lidé | Monstra | Ostatní ]

Vědci (Scientist) Nahoru...
Vědci (Scientist)
V komplexu Black Mesa se pochopitelně pochybují vědci, kteří všechno zkoumají. Takže ani v Blue Shiftu nemohou chybět. Narazíte na ně téměř všude. Ať už na živé, mrtvé nebo vystrašené k smrti. Většinou vám poradí jak dál a co musíte najít nebo udělat nebo vám otevřou nějaké dveře. Také u sebe nosí injekci s léky takže je úspěšně můžete používat jako chodící lékárničky, a proto je doporučuji nezabíjet. Na závěr hry budete mít za úkol zachránit jednu malou skupinku a společně s nimi se teleportovat pryč z Black Mesy.
Vědci (Scientist)
Dr. Rosenberg Nahoru...
Dr. Rosenberg
Jeden z důležitých osob pracujících v Black Mesa. Jedná se o vědce, který má na starosti malou teleportační laboratoř kdesi v komplexu. Po nehodě, kterou zavinil Gordon Freeman se však ukrývá neznámo kde, jelikož po něm, stejně jako po všech ostatních zaměstnancích, jsou vojáci. Jeden z vědců vám poradí, že pokud chcete přežít, musíte najít právě Rosenberga, ochránit ho a spolu s ním najít jeho laboratoř a teleportovat se pryč.
Dr. Rosenberg
Security Guards Nahoru...
Security Guards
Vaši kolegové. Další členové ochranky, kteří mají na programu dne stejnou práci jako vy. Tedy udržovat pořádek a doprovázet vědce po různých částech komplexu, nebo obsluhovat výtahy, otvírat dveře atd. Dnešní den je ale jiný. Po příchodu do práce vám jeden z příslušníků ochranky zadá úkol a po nehodě, která vzápětí následuje jich moc živých nepotkáte. Většinou vám však pomohou alespoň tím, že u jejich mrtvých těl leží nějaká ta munice a hlavně vesta s helmou (jediné brnění ve hře). A také je nutné poznamenat, že jsou (stejně jako v Opposing Force) dva typy. Klasický a tlustý Otis, které potkáte snad jen jednou na střelnici na samém začátku hry.
Security Guards
Human Grunts Nahoru...
Human Grunts
Jediní lidští nepřátelé. Ano. Bohužel zde chybí Ninja jednotky, takže zde proti vám stojí obyčejní vojáci, se kterými jste se setkali jak v Half-Life tak jako jejich kolega i v Opposing Force. Tady jsou opět proti vám a jsou o poznání inteligentnější a souboje s nimi si vychutnáte daleko víc, jelikož jsou oproti předchozím dílům intenzivnější. Opět je jich zde několik typů a jsou vyzbrojeni kromě klasického M4 také brokovnicí. Jak říkám, dejte si na ně pozor. Narazíte na ně zhruba od poloviny hry a vždy budou v přesile (jak jinak). Nijak neriskují a kromě klasických granátů s chutí a téměř vždy používají granáty upevněné na samopalu. A těm se blbě vyhýbá!
Human Grunts

[ Lidé | Monstra | Ostatní ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA