NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Lidé | Monstra | Ostatní ]

Headcrab Nahoru...
Headcrab
Staré známe kuřátko ze všech dílů Half-Life. Nejprimitivnější nepřítel, se kterým se budete setkávat po celou hru. Myslím, že nemá smysl ho nějak dlouho popisovat, jelikož ho všichni musíte dobře znát. Vždy když vás uvidí, tak chce po vás skočit a přicucnout se na vaši hlavu. Dobrou taktikou je ho pochopitelně zlikvidovat z bezpečné vzdálenosti devítkou nebo z blízka páčidlem.
Headcrab
Zombie Nahoru...
Zombie
Opět nemusím chodit kolem horké kaše, jelikož všichni dobře víme co se stane, když se Headcrabové podaří najít oběť a ochutnat jeho mozek s nervovou soustavou. Vznikne zombík. Slepé stvoření, které velmi rádo mlátí do obětí svýma rukama. Takže několik ran z devítky nebo jedna z brokovnice vše vyřeší. Bohužel sem nebyli zařazeni i zombíci policajtů a vojáků jako v Opposing Force, takže narazíte pouze na vědce. Škoda:-(
Zombie
Barnacle Nahoru...
Barnacle
Kytička přirostlá ke stropu co má ráda maso a má hrozně dlouhý, lepkavý jazyk, kterým si své kořisti přitáhne do své tlamy a sežere. Také všichni známe. Bohužel jich zde moc není, takže půjde jen o chvilkovou záležitost a jeden brok vše vyřeší… A také už nebudeme svědky krásných okamžiků, když ubohý vědec naběhne přímo na jazyk a je vysán a zkonzumován.
Barnacle
Houndeye Nahoru...
Houndeye
Psík, který se zde vyskytuje velmi často a ve velkých hejnech. Narazíte na něj jak v zatuchlých kanálech tak i na jeho mateřské planete Xen. Opět víme, že vydává silné zvukové impulsy, které hodně bolí a také že není moc nebezpečný, protože vyvolání impulsu chvíli trvá, což vám bohatě stačí, aby jste ho několika ranami z devítky poslali do věčných (psích) lovišť.
Houndeye
Alien Slave Nahoru...
Alien Slave
Další monstrum co dobře známe ze všech dílů Half-Life. Jsou to původní obyvatelé Xenu, které byli zotročeny rasou Combine. A jako v předchozích dílech jsou opět hojně rozšíření po komplexu. Chodí po dvou a vysílají na vás elektrické blesky, kterými to hodně bolí. Jejich nevýhodou je to, že se po čase musí dobýt a proto se vždy schovávají. A to je nejlepší čas k útoku. Popravdě toho moc nevydrží, tak nebude velký problém je zabít devítkou. Nejlepší je na ně určitě kolt nebo brokovnice.
Alien Slave
Bull Squid Nahoru...
Bull Squid
Geniální příšera chodící po dvou s tělem položeným horizontálně, prapodivnou tlamou (jakási chapadla) a mohutným ocasem. Velmi ráda obývá zatopené kanalizační systémy i proto je celkem rozšířená. Na dálku na vás plive kyselinu a z blízka útočí ocasem nebo tlamou. Je však opět celkem lehká na zabití. Jedna rána z brokovnice nebo koltu ji složí k zemi.
Bull Squid
Alien Grunt Nahoru...
Alien Grunt
Xenský voják šlechtěný pro tuhý boj. Je velmi robustný a dobře chráněn lehkým pancířem. Pro útok na blízko má silné ruce, které neváhá použít a na dálku po vás střílí vosy, které se rodí v hnízdě přirostlém na jeho pravé ruce. Pravděpodobně s ním žije v symbióze. Toto hnízdo jste mohli používat i vy jako zbraň v původním Half-Life. Tady se zas tak často nevyskytuje a narazíte na něj několikrát na Xenu a také v poslední fázi hry. Na zlikvidování postačí kolt, kterým miřte do břicha nebo na hlavu (tam, kde nemá pancíř) nebo v nouzových případech můžete použít i brokovnici.
Alien Grunt
Alien Controller Nahoru...
Alien Controller
Létající monstrum ze Xenu. Také velmi známe z jedničky. Hází po vás jakési koule plazmy, které vytvářejí krystalem ve své velké ušaté hlavě. Setkáte se s nimi jedinkrát a to asi jen se třemi jedinci u satelitu (nebo co to je) na Xenu, po jehož úspěšné aktivaci se jich pár objeví. Zabít je nemusíte (stačí utéct do jeskyně a pokračovat dál), ale pokud byste si s nimi chtěli hrát, postačí dvě dobře mířené kulky z koltu nebo sprška kulek z M4.
Alien Controller

[ Lidé | Monstra | Ostatní ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA