NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Lidé | Monstra | Ostatní ]

[ Technika | Ostatní | Předměty a věci ]

Sentry Post (Stojan) Nahoru...
Sentry Post (Stojan)
Rotační šeštihlavňový kulomet (něco jak měl Arnold v Terminátorovi 2) připevněný na trojnožce. Když je v klidu, je zabalený do sebe, ale jak mile ho aktivujete, rozloží se a začne to do vás pálit. A nutno říct, že municí nešetří. Bohužel na něj narazíte snad jen dvakrát a oproti původnímu Half-Life ho neaktivují laserové (červené) paprsky, ale vaši přítomnost "vycítí". Zničíte ho lehce. Jedna rána koltem a už se z něho kouří.
Sentry Post (Stojan)
Rotačák Nahoru...
Rotačák
Jako v Opposing Force, tak i zde ho použijete jen jednou, zato v plné kráse. Je umístěn na jednom z vagónů v bedně, kterou musíte před tím rozbít. Pak už jen stačí počkat a ze dveří před jeho hlavní začne vybíhat celý prapor vojáků a bez milosti je kosit jednoho za druhým. Jiné uplatnění nemá. Nemusím snad dodávat, že má neomezeně munice.
Rotačák
Tank (M1A1) Nahoru...
Tank (M1A1)
V Half-Life jste se s nim setkali několikrát a dokonce jste ho mohli i ovládat. V Opposing Force chyběl. Tady na něj narazíte jednou a máte za úkol ho zničit. Nebude to nic náročného jelikož je vedle něj raketomet a spousta raket. Na jeho zničení použijete asi 4 rakety. Záleží jak míříte. Jediné co může být problém je několik vojáků okolo, ale vzhledem k tomu, že jste v ústí tunelu, máte krásný úkryt.
Tank (M1A1)
Cockroach (Šváb) Nahoru...
Cockroach (Šváb)
Zvířátka dosti podobné naším švábům, ale podle všeho pocházejí ze Xenu. Jsou to pouze doplňky, které se vyskytují téměř všude a ve všech dílech Half-Life, aby trochu rozpohybovali podlahy nudných statických chodeb a větracích šachet. Zabíjet je nemusíte, protože ani oni na vás neútočí. Pokud na ně šlápnete, tak se hezky rozprsknou.
Cockroach (Šváb)
Jumper (Trampolína) Nahoru...
Jumper (Trampolína)
Jakási mimozemská rostlina, která nemá ráda, když na ni někdo šlape. Vždy vás vyhodí do výšin, čehož pochopitelně na Xenu (na zemi se tentokrát nevyskytuje) využijete k tomu, abyste se dostali tam, kam normálně nevyskočíte (tedy nahoru). Zabíjet ji nemá cenu, protože to ani nejde a proč taky. Dejte si však pozor, abyste omylem nespadli zpátky dolů, protože by vás pád z takové výšky mohl stát hodně energie nebo i život.
Jumper (Trampolína)
Alien Tree Nahoru...
Alien Tree
Další rostlina obývající Xen. Je opět (jako Barnacle) masožravá a z nějakého neznámého důvodu nejde zabít (já ten důvod znám: nemá to naprogramované, ale to je důvod technický, nikoliv praktický co se hry týká). Takže vždy když se dostanete do její blízkosti, a bude hodně často, protože s oblibou roste u "větracích šachet" na Xenu, kde se musíte skrčovat a to vám chvilku zabere, rychle utečte, jinak do vás začne klovat a docela to bolí.
Alien Tree
Vesta + Helma Nahoru...
Vesta + Helma
Jedna z mála změn oproti původnímu Half-Life. Jako člen ochranky nemáte na sobě H.E.V. Suit, ale neprůstřelnou vestu a helmu, stejně jako ostatní policisté. A to je také důvod, proč automaty, kterými jste si dobíjeli oblek v původním díle, nyní nefungují. A baterie s tyrkysovou vodou zde také nenajdete. Jediné co vám tedy zbývá je sbírat vesty a helmy, které vám dohromady dají 100% brnění. Ve hře jich je celkem dost, ale ne zase tolik abyste zbytečně museli plýtvat. Docela zajímavý nápad, který mohl být realizován již v Opposing Force, jelikož mi nějak nesedí, aby mariňáckou vestu bylo možné dobíjet energií pro H.E.V. Suit.
Vesta + Helma
Automaty Nahoru...
Automaty
I zde se pochopitelně vyskytují klasické automaty, které vám dobíjejí zdraví. Bohužel, jak již bylo napsáno, zelený automat, který dobíjí oblek, nebude fungovat, jelikož máte na sobě neprůstřelnou vestu. A také mají oba automaty kapánek jiný tvar, oproti svým bratříčkům z ostatních Half-Life. Že by jiná část komplexu nebo jiný výrobce?
Automaty
Uzdravovací jezírko Nahoru...
Uzdravovací jezírko
Na Xenu narazíte na podivné nádrže s vodou, které hezky svítí. Když do nich vlezete a chvilku se zdržíte, voda vás začne uzdravovat a to na 100% a kolikrát chcete. Mockrát na ně nenarazíte, takže je určitě využívejte jak jen to bude možné.
Uzdravovací jezírko

[ Lidé | Monstra | Ostatní ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA