NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Návod _ část 1 | Návod _ část 2 ]

Tak a tady je druhá a poslední část návodu a tedy poslední čtyři levely, i když poslední dva by se daly označit za jeden. Celý návod si můžete vytisknout ve formátu .doc (60 kB) nebo stáhnout jako dokument .doc zabalený v RARu (12 kB).

FOCAL POINT A LEAP OF FAITH
POWER STRUGGLE DELIVERANCE

FOCAL POINT Nahoru...
... Objevujete se na Xenu. Pozabíjejte smečku Houndeyes a vyskočte na ochoz. Po něm přeběhněte do jeskyně, prostřelte pavučinu a pokračujte soustavou chodeb až se dostanete opět ven. Před vámi jsou planetky, po kterých musíte přeskákat. Není to nic těžkého a už v tom mate praxi z původního Half-Life. Poté další chodbou a po dalších kamenech až na ten centrální s jezírkem. Pak přiletí vznášedlo a sestřelí jeden sloup, který vám umožní přejít bezpečně dál. Prostřelte pavučinu a skočte dolů. Proplavte tunelem a jeskyní a seskočte do jezera. Uprostřed je ostrůvek a na něm trampolína. Vyskočte nahoru. Kanálem se dostanete zpět, ale patro výš, takže se vydejte kaňonem proti proudu k další trampolíně, která vás zanese na ochoz... .

... Pokračujte k podivnému stroji. Na jednom pultu ho zapněte a na druhém natočte obě kola do červené výseče. Poté se stroj aktivuje a objeví se několik alienů. Pokračujte tunelem, kde se zřítí kus stropu na nebohého Alien Slava a vy tak můžete vyskákat nahoru. Dále pokračujte chodbou jedinou možnou cestou, až se objevíte tam kde jste začínali a pod ochozem je teleport. Neváhejte a naskočte. Za chvíli tu bude dost dusno. Objevujete se zpět na Zemi. Test se zdařil a nyní mohou přijít vědci a bezpečně se teleportovat pryč z Black Mesy. Jenže je tu háček. Baterie se vybyla a dr. Rosenberg vás pověřuje novým úkolem: Sjet dolů a nabýt baterii. Takže ho následujte k výtahu, nastupte a nechejte se svést o mnoho podlaží níže... .
FOCAL POINT
POWER STRUGGLE Nahoru...
... Až výtah dojede dolů, otevřete vrata a pokračujte malým výtahem vpravo. Dále chodbou ke dveří, které vám bohužel nikdo neotevře, jelikož vědec i policista jsou přepadeni Alien Slavy. Nezbývá než se vrátit zpět. Dveře před vámi posléze začnou vojáci odvařovat autogenem. Vyčkejte tedy chvilku a pak je postřílejte. Pokračujte chodbami dále, až narazíte na zařízení "AUXILIARY POWER STATUS", kde svítí OFF. Musíte ho tedy zapnout. Vydejte se dále a doleva přes most. Poté po žebříku nahoru, kde vás čekají dvě cesty. Tou po levé straně se vracíte k mostu, ale o patro výše. Jenže most nemá napájení a nejde proto zapnout. Vraťte se zpět a pokračujte chodbou, kde je stejné zařízení jako před chvilkou a opět na něm svítí OFF... .

... Za rohem jsou zaminovaná vrata a detonátor, ale kabel k němu je přestřižený a detonátor nefunguje. Potřebujete tedy sehnat něco co vede proud, něco železného… Nechám vás trochu se namáhat a jen prozradím, že až to najdete, musíte to dotáhnout na místo, kde kabel chybí. Pak detonátorem dveře odpálíte a můžete pokračovat do místnosti s ventilem a nápisem "COOLANT PUMP". Ventilem odčerpáte radioaktivní vodu s haly před vámi. Nyní sjeďte výtahem dolu do haly a posuňte si sudy tak, abyste po nich mohli přeskákat na druhý ochoz. K dispozici máte celkem 4 sudy, ale bohatě vám budou stačit sudy dva. Poté se vraťte zpět do místnosti s ventilem a opět načerpejte kyselinu do haly. Vydejte se zpět k detonátoru a za roh a jste v hale. Přeskákejte po sudech na druhou stranu, projděte chodbou a po bednách se dostanete na ochoz. Pokračujte do řídící místnosti, kde zapněte obě jednotky a nyní se na našem stroji rozsvítí zelené světlo čili ON... .

... Nezbývá než se vrátit zpět k mostu, kde už tlačítko funguje a vy si můžete most přivolat nahoru. Přeběhněte po mostě a chodbou až do místnosti, kde je raněný policajt. Ano je to ten policajt, kterého přepadli alieni a nemohl vám otevřít dveře a vy to celé museli obcházet… Nyní vám vysvětlí co máte dělat. Takže, před vámi leží vybitá baterie. Doneste ji za mříž do nabíječky označenou jako "POWER CELL CHARGING STATION, kterou zapněte. Po nabití vezměte baterii a doneste ji do výtahu za vámi (je tam nápis "POWER CELL DELIVARY LIFT" a pošlete ji dr. Rosenbergovi nahoru. Pak už nezbývá než ji následovat, takže si otevřete dveře a pokračujte vpravo k výtahu, kterým jste sem přijeli... .
POWER STRUGGLE
A LEAP OF FAITH Nahoru...
... Na hoře už vás čeká doktor a gratuluje vám, že jste to dokázal. Následujte ho do teleportační místnosti a řiďte se jeho instrukcemi: nejprve běžte do řídící místnosti (po žebříku a ochozu do zadu. Až vás vyzve, přepněte páku a čekejte dál. Během startování teleportu selže chladící systém a vy se musíte rychle vrátit na ochoz a otočit ventilem, aby ručička by v zeleném poli. Pak se vraťte a sledujte šest světel za doktorem, které se postupně rozsvěcejí. Až budou všechny svítit, rozsvítí se i červené tlačítko před vámi. Stiskněte ho a tím vytvoříte teleport. Následuje dlouhé vytváření a teleportování vědců. Nakonec jde i Rosenberg a posléze i vy. Přepadnou vás však vojáci, takže je musíte rychle postřílet a skočit do teleportu, jinak dojde k přetížení a celá místnost vybouchne... .
A LEAP OF FAITH
DELIVERANCE Nahoru...
... Objevujete se kdesi na okraji komplexu Black Mesa u přístupového tunelu. Společně s vámi tu jsou i další vědci. Něco ale není v pořádku a vy jste stále ještě v teleportu. Mizíte a ještě na chvilku se vracíte na Xen a také do malé místnosti, ze které vidíte, jak vojáci táhnou zajatého Freemana. Nakonec se vracíte zpět a společně s vědci odjíždíte autem pryč... .
DELIVERANCE

[ Návod _ část 1 | Návod _ část 2 ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA