NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Tipy | Triky | Formulář ]

Blue Shift je sice klasickou 3D střílečkou z vlastního pohledu, ale je dobré vědět pár rad, než se pustíte do jeho hraní. Stránka je rozdělená na tři části. V té první, TYPY, se dozvíte ty nejzákladnější pokyny pro hru samotnou. Ve druhé, TRIKY, jsou uvedeny tajná místa a fígle, jak hru nejjednodušejí projít. A konečně ve třetí časti je malý formulář, kde vás prosím o rozšíření této stránky o nové a nové triky nebo tipy.

TIPY Nahoru...
1. Pokud jste hráli Hazard Course už u Half-Life s chutí se na tento trénink vyprdněte, jelikož zde nic nového nenajde. Úplně stejný jako v jedničce.

2. Opět doporučuji rozbíjení všech beden na potkání. Sice si z nich toho moc nevezmete, ale občas se zadaří.

3. Pamatujte, že jelikož jste policista vybavený neprůstřelnou vestou, automaty na brnění, které ve hře naleznete, vám jsou k ničemu. Jediný způsob jak doplnit energii do vesty je ji nalézt na zemi. Vyskytuje se společně s helmou, která doplní 40% a vesta pak 60% energie. Ve hře jich není mnoho, takže je vždy využijte, ale neplýtvejte jimi.

4. Neustále ukládej pomocí F6.
TIPY
TRIKY Nahoru...
1. Pokud přijdete do šatny ke své skříňce, všimněte si fotky vaší ženy (či přítelkyně). Baba nic moc...

2. Na konci levelu CAPTIVE FREIGHT vyjedete výtahem s Dr. Rosenbergem a ocitnete se na chodbě se spadlou ventilační šachtou. Vyskákejte po ní nahoru ke stropu a rozsviťte. Na konci je fotka jednoho chlápka z týmu Gearboxu.

3. Pokud vás trochu zajímá jak se dělá střelnice ve VHE, dejte si na střelnici v levelu INSECURITY cheat noclip a projděte stěnou za střelnici. Ocitnete se ve funkční místnosti, kde jezdí malá krychle. A vše je potaženo texturou AAATRIGER.

4. A ještě jedna věc. V mapě, kde je místnost s kamerami (rovněž INSECURITY) můžete tyto lokace navštívit opět pomocí noclip. Chvilku je budete hledat, ale až je najdete, zjistíte, že ten efekt kamery je vlastně obyčejný sprite.
TRIKY
FORMULÁŘ Nahoru...
Tak a zde máte slibovaný formulář, kterým můžete posílat své triky a tipy mně a tím se podělit o své skušenosti s další hráči. Takže vás prosím: posílejte a raďte, ať se to tu pěkně rozrůstá.

Nick:
Email:
Tip/trik:
            

FORMULÁŘ

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA