NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Lehké a střední zbraně | Demoliční zbraně ]

Páčidlo (Crowbar) Nahoru...
Páčidlo (Crowbar)
Základní zbraň hry, která díky HD Packu dostala trochu lepší a realističtější vzhled. Seberete ji jako druhou v pořadí hned u dveří zříceného výtahu. Mockrát ji nevyužijete, ale přesto je na rozbíjení beden a i na některá monstra (Headcrabs) tou nejlepší. Pochopitelně, že je to kus ohnuté oceli, takže hovořit o nějakých nábojích je zbytečné.
PRIMARY ATACK: máchání páčidlem kolem sebe
SECONDARY ATACK: none
Náboje/zásobníky: jedná se o páčidlo, takže žádné náboje nepotřebujete
9mm Pistole Nahoru...
9mm Pistole
Další ze základní zbraní a možná ještě základnější než páčidlo. Jelikož jako člen ochranky, je vaší povinností jí být vyzbrojen. Takže hned po příchodu do práce si ji musíte vyzvednou na střelnici a také si trochu zatrénovat na nějakém z terčů. Opět její vzhled dospěl díky HDP k určitým změnám a opět to přidává na reálnosti. Přesto zůstává velmi slabá, takže ji použijete jen na nejprimitivnější organismy, na které se nevyplatí plýtvat municí lepších zbraní.
PRIMARY ATACK: normální střelba
SECONDARY ATACK: Burst-mode = rychlá střelba
Náboje/zásobníky: zásobníky jsou po 17 nábojích (možnost i po 18). Maximálně můžete u sebe mít 250 nábojů (plus náboje v zásobníku)
.357 Colt Nahoru...
.357 Colt
Zbraň těžšího kalibru, vhodná na všechny mimozemšťany ze Xenu. Naleznete ji před půlkou hry a je velká škoda, že munice je velmi omezená, takže si ji určitě šetřete. Nicméně ji používejte všude, kde uznáte za vhodné. Na vojáky se také hodí skvěle, ale doporučuji si šetřit náboje na Xen.
PRIMARY ATACK: střelba po jedné kulce
SECONDARY ATACK: none
Náboje/zásobníky: šest kulek v jednom bubínku. U sebe můžete přechovávat ještě šest takových bubínků (nemusím připomínat, že sedmý je ten u vnitř bubínku)
M4 Nahoru...
M4
Samopal, který díky HD Packu nahrazuje klasickou MP5 a skutečně se povedl. Je sice větší a má všechny vlastnosti MP5ky jako je zásobním na 50 nábojů nebo granátomet připevněný pod hlavní, ale je to prostě větší sranda kropit vojáky touto modifikací staré M16. Nutno poznamenat, že ji vojáci mají také a že ji získáte, až nějakého zabijte. Bohužel má ještě větší rozptyl než MP5, takže na nějaké ostřelování z dálky je naprosto nepoužitelná a na alieny se také moc nehodí. A pochopitelně, že používá stejné náboje jako devítka.
PRIMARY ATACK: normální, rychlá střelba ze samopalu
SECONDARY ATACK: hází (vrhá) granáty
Náboje/zásobníky: 50 nábojů na jeden zásobník, celkem 250 nábojů a 10 granátů do granátometu
Brokovnice (Shotgun) Nahoru...
Brokovnice (Shotgun)
Opět klasika v novém kabátě. Je to vskutku povedená brokovnice, která může střílet dva broky najednou. Díky HDP vypadá opravdu krásně a reálně. Bohužel má opět velký rozptyl, takže se na dálku nehodí. Oproti tomu je na blízko nepřekonatelná takže se alieni všech druhů mají na co těšit. Škoda, že tak dlouho nabíjí.
PRIMARY ATACK: vystřelí jednu patronu
SECONDARY ATACK: vystřelí dvě patrony najednou (špica)
Náboje/zásobníky: maximálně jich do ní můžete nacpat 8 a 125 mít ještě u sebe

[ Lehké a střední zbraně | Demoliční zbraně ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA