NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Lehké a střední zbraně | Demoliční zbraně ]

Rocket Launcher (RPG) Nahoru...
Rocket Launcher (RPG)
Další známá zbraň z předchozích Half-Life. Pořádný raketomet nemůže chybět v žádné střílečce, i když je fakt a škoda zároveň, že ho použijete pouze jednou proti tanku. Jak říkám, je to škoda, jelikož díky High Definition Packu vypadá vskutku úchvatně. Opět má vestavěné laserové navádění raket, takže když vystřelíte, raketa sleduje červenou tečku a tou jí můžete jednoduše navádět na svůj cíl. Vhodné k likvidací pohybujících se obšitů (vrtulníků), které zde pochopitelně nejsou:-(
PRIMARY ATACK: vystřelí jednu raketu
SECONDARY ATACK: rozsvítí laserové (červené) zaměřování uprostřed zaměřovače. Po vystřelení si můžete raketu libovolně navádět na cíl pohybem myši (zaměřovače)
Náboje/zásobníky: jedna raket v hlavni a pět u sebe
Granáty Nahoru...
Granáty
Obyčejné granáty používané v armádách po celém světě. Jsou to typy, které se po výbuchu roztříští na střepiny. Těmi to může bolet. Dejte si na ně pozor hlavně v případě vojáků, kteří je používají velice často a nejsou ani vidět ani slyšet, proto se dají špatně zpozorovat. Vyplatí se vám je používat v místnostech, kde se zdržuje množství vojáků nebo monster, tam kde jsou cesty zahrazené bednami nebo tam, kde jsou nastražené miny na zdech a velice špatně by se dali odstřelit.
PRIMARY ATACK: odjistíte a hodíte granát
SECONDARY ATACK: none
Náboje/zásobníky: v ruce můžete mít jeden a u sebe celkem 10
C4 (Satchel) Nahoru...
C4 (Satchel)
Jsou to perfektní bomby, trhaviny umístěné ve speciálním obalu, taštičce, které odjistíte a pošlete po zemi před sebe. V ruce vám zůstane spínač, jehož zmáčknutím bombu odpálíte. Je to velice důmyslné a hlavně nebezpečné, proto bombu odpalujte z velké vzdálenosti. Vojáci tyto bomby snadno přehlížejí. Dá se říct, že je buď nevidí nebo ignorují a nebo si myslí, že vás zabijou dříve než ji stačíte odpálit (to jsou ale volové). O monstrech ani nemluvě. Pokud budete chytří a naučíte se s nimi zacházet (není to tak těžké, chce to jenom fantazii), jistě si s nimi užijete spoustu legrace.
PRIMARY ATACK: při prvním stisknutí tlačítka nejprve bombu odhodíte (kousek před sebe) a při druhém stisknutí ji spínačem odpálíte
SECONDARY ATACK: po prvním stisknutí pravého tlačítka odhodíte bombu (jako u PRIMARY ATACK), stisknete-li ho vícekrát, odhodíte jich více najednou a při následném stisknutí levého tlačítka všechny (zároveň) odpálíte (POZOR: velmi účinné)
Náboje/zásobníky: v ruce máte jednu taštičku s výbušninou a spínačem. U sebe jich máte celkem 5

[ Lehké a střední zbraně | Demoliční zbraně ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA