NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Teroristé | CT Jednotky ]

Phoenix Connexion Nahoru...
Phoenix Connexion
Frakce nazvaná Phoenix Connexion vznikla krátce po rozpadu bývalého SSSR a po několika krvelačných útocích se stala jednou z nejobávanějších teroristických organizací ve střední a východní Evropě. Za svoji existenci si vydobyli reputaci, která říká, že se nebojí zabít či jinak zlikvidovat kohokoliv, kdo se jim postaví do cesty.

Tato postava patří v Counter-Strike k základnímu modelu hráče hrajícího za jednotku teroristů, a proto se hodí prakticky do všech map. Díky svému oblečení je sice lehce zpozorovatelný v afrických mapách (tedy de_dust), nicméně v ostatních mapách lehce splyne s okolním prostředím. A to jak v severských typech map (na sněhu) nebo v kancelářských prostorech.
Phoenix Connexion
L337 Krew Nahoru...
L337 Krew
Fundamentalisticko-teroristická skupina ze středního východu, která má spadeno na celosvětovou nadvládu a nebojí se hrůzných vražedných činů.

Tento model patří k velmi oblíbeným hlavně v pouštních mapách (tedy de_dust) hlavně kvůli svému obleku, díky němuž je skvěle maskován. Použít se dá i v kancelářských komplexech a ostatních venkovních prostorách, i když s menším účinkem. V severských oblastech je téměř k nepoužití, jelikož je téměř nemaskován.
L337 Krew
Arctic Avengers Nahoru...
Arctic Avengers
Severská teroristická organizace založená ve Švédsku v roce 1977. Její nebrutálně útok byl v roce 1990 na tamní kanadské velvyslanectví.

Díky bílým maskáčům je tato jednotka jako stvořená pro boj na sněhu a ledových pláních a vězte, že pokud si ji vyberete, těžko vás někdo zpozoruje dřív než vy jeho. S trochou štěstí ji také můžete použít v kancelářích. V mapách ze střední Evropy či Afriky a blízkého východu je však nepoužitelná (by se v tý uniformě upekly).
Arctic Avengers
Guerilla Warfare Nahoru...
Guerilla Warfare
Teroristická frakce opět ze středního východu založená v oblasti Iráku. Skupina vznikla s jasným záměrem: nenávidět Spojené státy americké a americký způsob života a nemilosrdně to dávat najevo. Její největší incident se odehrál v roce 1982, kdy členové této jednotky vyhodili do vzduchu autobus plný rockových muzikantů.

Další jednotka, která se skvěle hodí do písečného prostředí a s menším úspěchem i do kanceláře. Na ledové pláně je ovšem opět k nepoužití (nejspíš by mu byla v té vestě zima).
Guerilla Warfare
Hostage (Rukojmí) Nahoru...
Hostage (Rukojmí)
Rukojmí patří mezi postavy, za které si ve hře nezahrajete. Vyskytují se pouze v mapách cs_ a jsou zde z důvodu plnění úkolů mise. Pokud hrajete za teroristy je vaším jediným úkolem je udržet ve své moci a pokud možno je nezabít (jinak přijdete o spoustu peněz a můžete dostat BAN na dalších několik kol). Pokud hrajete za protiteroristické jednotky, tak je naopak musíte najít a v bezpečí dopravit do tzv. Hostage Rescue Area, tedy do bezpečné zóny. A pochopitelně, že je opět nesmíte zranit či zabít. Ještě dodám, že se ve hře vyskytují dva modely rukojmích a to kancelářský a mechanik.
Hostage (Rukojmí)

[ Teroristé | CT Jednotky ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA