NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Teroristé | CT Jednotky ]

Seal Team 6 Nahoru...
Seal Team 6
Seal Team 6 (později přejmenovaný na DEVGRU) byl založen v roce 1980 ve Spojených státech amerických pod vedením generál-poručíka Richarda Marcincka. Jejich úkolem byla každodenní pohotovost a odpovědi na teroristické útoky na americké cíle po celém světě.

Modely všech členů v Counter-Strike se zdají být univerzální a tedy vhodné do jakéhokoliv terénu. Model ST6 je opět jakýmsi univerzálem a nebal bych se ho použít jak do pouště tak na sníh. Nicméně se skvěle hodí především do lesů díky své zeleně zbranné uniformě.
Seal Team 6
GSG-9 Nahoru...
GSG-9
Německá protiteroristická jednotka založená v roce 1972 díky tragickým událostem, které vedli ke smrti několika izraelských atletů na Olympijských hrách v Mnichově, v Německu právě tohoto roku.

Model německých speciálních jednotek by se dal skvěle využít v kancelářských prostorech, ale i na moři (třeba as_oilrig). Nicméně si uplatnění najde i na poušti nebo na sněhem pokryté pustině.
GSG-9
SAS Nahoru...
SAS
Světoznámá organizace založená ve Velké Británii Davidem Stirlingem za Druhé světové války si své uznání vysloužila díky nebezpečným operacím a získáváním cenných tajných informací za nepřátelskou linií a nebezpečnými atentáty významných lidí a sabotážemi klíčových cílů.

Příslušníci této jednotky se díky tmavému obleku hodí právě pro mise, ke kterým byli určeni. Tedy do menších tmavých prostor, kde jsou velmi těžko zpozorovatelné. Na sníh bych však zvolil někoho jiného.
SAS
G.I.G.N Nahoru...
G.I.G.N
Francouzská elitní protiteroristická organizace GIGN, navržená tak, aby byla připravená na rychlé odezvy proti velkým teroristickým akcím na francouzské půdě. Tyto jednotky nemají více než 100 členů, přesto si díky mnoha úspěšným akcí vysloužili velmi kladné renomé.

Jednotky GIGN, podobně jako němečtí GSG patřím k velmi používaným modelů, hlavně díky jejich všestrannosti. Na své uplatnění si přijdou jak hráči interiérových map, tak i venkovních prostranství a to jak písčitých tak sněhových plání.
G.I.G.N
V.I.P. Nahoru...
V.I.P.
Další postava, za kterou, na rozdíl od rukojmích, hrát můžete. A to pouze v mapách s předponou as_, kde je vždy jeden člen týmu protiteroristického komanda VIP osobou, tedy velmi důležitou osobou a povinností týmu je ho ochránit a doprovodit do tzv. V.I.P. escape zone. Tato postava po celé kolo nemůže nakupovat a jediná zbraň, kterou vlastní je pistole (a pochopitelně nůž). Naproti tomu úkolem teroristů je V.I.P. osobu eliminovat dříve než této zóny dosáhne.
V.I.P.

[ Teroristé | CT Jednotky ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA