NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Lidé | Combine | Monstra | Technika ]

WALLACE BREEN Nahoru...
Breen je mrtev. Ať žije Breen. Ano. Administrátor z Black Mesa a váš hlavní nepřítel z Half-Life 2 je skutečně mrtvý. Zabil jste ho vy, kdež jste zničil jeho únikový modul na vrcholu Citadely na konci druhého dílu. Uvádím ho tedy jen pro úplnost. V Episode One na něho narazíte na jednom videozáznamu. Nikdo ho snad již neuvidíme.
WALLACE BREEN
WALLACE BREEN
THE COMBINE ADVISOR Nahoru...
Při procházení chátrající Citadelou narazíte na jednu červenou halu, kde jsou transportní kóje. Do nich jsou nakládáni právě tyto organismy. Jde o samotné příslušníky rasy Combine, tedy o vaše úhlavní nepřátelé. S jejich velitelem jste se setkali už v Half-Life 2, kdy s ním mluvil Breen prostřednictvím com-linku. I v Episode One se sním setkáte prostřednictvím obrazovky. Nutno poznamenat, že se vás pokusí zabít pomocí telepatický vln. Vy mu to bohužel oplatit nemůžete. Alespoň prozatím…
THE COMBINE ADVISOR
THE COMBINE ADVISOR
COMBINE TROOPERS Nahoru...
Hlavní vojenská síla Combine na Zemi. Jde o lidi s dobrými fyzickými i psychickými předpoklady, kteří byli genetickými zásahy upraveni do této podoby. Oproti ostatním lidem jsou výkonnější, rychlejší a mnohem více vydrží. Setkáte se s nimi na mnoha místech v City 17. Oproti Half-Life 2 jsou o něco méně sehranější jelikož ztratili velení ze strany Breena, přesto dokáží natropit spoustu nepříjemností. Jsou vyzbrojeni buď obyčejným samopalem, nebo pulsní puškou. Občas se objeví i jedinci s brokovnicí. A hlavně velmi často používají granáty nebo Manhacky.
COMBINE TROOPERS
COMBINE TROOPERS
COMBINE SPECIAL TASK FORCE Nahoru...
Další vojáci Combine, které jste opět mohli vidět v half-Life 2 v jeho závěru. Mají bílé brnění a vydrží daleko více než obyčejní Combine vojáci. V Episode One se vyskytují ve velkém počtu a vždy jsou vyzbrojeni pulsní puškou. Občas použijí granát, ale radši střílejí energetické koule, takže si na ně dávejte veliký pozor.
COMBINE SPECIAL TASK FORCE
COMBINE SPECIAL TASK FORCE
STALKERS Nahoru...
Pokud lidé nemají dobré fyzické předpoklady, Combine z nich vytvoří toto zjevení, které se jmenuje Stalker. V Half-Life 2 jsme se s nimi mohli setkat pouze na dálku v přepravních boxech. V Episode One je tomu jinak. Potkáte se s nimi tváří v tvář a popravdě řečeno hezké setkání to nebude. Obzvláště ve vlaku, který vykolejí. Jejich řev mě pronásleduje neustále. Jelikož se nejednalo o fyzicky zdatné jedince před jejich přeměnou, nebudou velkým problémem ani nyní. Jediná jejich zbraň je laserový paprsek, který jim vychází z čela. Tímto laserem po vás mohou střílet, což trochu bolí, ale hlavně ho používají k ničení energetických koulí a silových polí, čímž vám budou občas škodit.
STALKERS
STALKERS

[ Lidé | Combine | Monstra | Technika ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA