NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Lidé | Combine | Monstra | Technika ]

DOG Nahoru...
Robotický mazlíček Alyx, kterého sestrojil její otec před mnoha lety. V Half-Life 2 jste se s ním setkali několikrát a v Episode One tomu nebude jinak. I když. Setkáte se s ním vlastně jen jednou a to hned na začátku, když vás objeví zavaleného sutinami a hned vás vysvobodí. Také najde Gravity Gun, se své tlapy udělá anténu a nakonec dostane bláznivý nápad, jak vás a Alyx "bezpečně" dopravit do Citadely. Více srandy si s ním neužijete a jeho osud je také zahalen tajemstvím. Snad se mu podařilo utéct.
DOG
DOG
ROLLER MINE Nahoru...
Zákeřná technika Combine, která se kutálí po zemi a když se k vám přiblíží dá vám elektrický šok. V Half-Life 2 jste se jich zbavili pouze tak, že jste je Gravity Gunem hodili do moře. V datadisku máte po boku Alyx a její zázračný ovladač. Takže pokud na nějaké Roller mine narazíte, ihned ji Gravity Gunem chyťte a běžte k Alyx. Ta ji přeprogramuje. Její barva se z modré změní na oranžovou a miny jsou na vaší straně, takže napadají jak Stalkery tak vojáky. Skvělé jak k odlákání pozornosti, tak k zabíjení.
ROLLER MINE
ROLLER MINE
MANHACKS Nahoru...
Další technická věcička Combine a opět jste se s nimi setkali. Jsou to létající roboti, které mají po svém obvodu nože a když se přiblíží tak vás poškrábají. A to celkem bolí. Nejlepší zbraní na ně je (krom palných zbraní) Gravity Gun. Jednoduše ho chytnete a hodíte s ním o nejbližší zeď. Také by se hodilo říct, že sami vojáci jich nosí pár u sebe, takže pokud je zabijete dřív než je stačí vypustit, nemusíte si lámat hlavu s jejich likvidací.
MANHACKS
MANHACKS
HOOPERS Nahoru...
Další druh min, který se přichytne k povrchu. Když se přiblížíte moc blízko, aktivuje se, vyskočí (proto název Hooper) a exploduje. A to docela slušně. Zničit jdou pouze tak, že je Gravity Gunem ze země vytrhnete a hodíte pryč. Po dopadu vybouchnou, což se dá využít k likvidaci nepřátel. Dejte si také pozor na Sondy, které je občas hází pod vaše nohy.
HOOPERS
HOOPERS
STRIDERS Nahoru...
Nejdokonalejší Combine technika. V Half-Life 2 velmi častý robotický protivní, v Episode One váš závěrečný nepřítel. Narazíte pouze na jednoho v nádražní hale, kde se budete muset probojovat na její druhý konec k raketám a sejmout ho. Ze své dovednosti neztratil nic takže je opět vyzbrojen vysoce účinným pulsním kanónem a pochopitelně, že dokáže střílet silné pulsní střeli, při niž dochází k zakřivení prostoru. Jen škoda, že jich je zde tak málo. Ale podle videa z Episode Two si jich v lesích užijeme až až.
STRIDERS
STRIDERS
ARMOURED PERSONAL CARRIER (APC) Nahoru...
Obrněné vozidlo, které proti vám střílí malé rakety. Střetnete se s ním před nádražní halou ke konci hry. Naštěstí máte k dispozici bednu s nekonečně raketami, takže není problém ho zničit. Přesto se vyplatí dobře krýt, jelikož zásah raketou způsobuje vážné zdravotní problémy.
ARMOURED PERSONAL CARRIER (APC)
ARMOURED PERSONAL CARRIER (APC)
GUNSHIP Nahoru...
Obrněná Combine helikoptéra, která se v Episode One vyskytuje opět pouze jednou. A opět to je škoda. Nicméně souboj s ní na střeše jednoho z domů, je skvělý zážitek a úchvatná podívaná. Při cestě citadelou narazíte i na další podobné helikoptéry, které jsou však šokovány posledními událostmi a dobrovolně narážejí do zdí.
GUNSHIP
GUNSHIP
SCANNER Nahoru...
Opět známá plechová věc, která spíše otravuje, než aby proti vám bojovala. Narazíte na ní celkem často, jak okolo vás krouží a fotí vás. Několikrát vás oslní bleskem z foťáku nebo vám pod nohy hodí Hoopera. Po posledních událostech se však i scannery chovají velmi divně a proto se stanete svědky situací, kdy se zřítí přímo na vás. Těchto situací není sice mnoho, ale dávejte si na ně pozor. Nejlepší taktika na zničení je podobná jako u Manhacků. Chytit je Gravity Gunem a hodit proti nejbližší zdi.
SCANNER
SCANNER

[ Lidé | Combine | Monstra | Technika ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA