NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

Episode One je velmi krátká hra a dá se dohrát během několika hodin. Hra má rychlý spát a upřímně si nemyslím, že by mohl být zádrhel v jejím procházení. Přesto na pár logických hádanek narazíte. Pokud tedy právě hrajete Episode One a nevíte jak dál, pak právě pro vás jsem připravil návod na toto geniální pokračování legendárního Half-Life 2.

Pokud si chcete návod stáhnout v textové verzi mám ji pro vás připravenou ve Wordu [62 kb] nebo zabalenou v RAR archivu [20 kb]. Další věc, na kterou bych rád upozornil je fakt, že jsem celý návod napsal sám a čerpal jsem pouze ze hry (včetně obrázků), takže je šíření návodu bez mého souhlasu zakázáno.


CHAPTER 1: UNDUE ALARM

Po zhlédnutí krátké animace, ve které se dozvíte co se stalo těsně po skončení Half-Life 2 se probouzíte vedle Citadely, shledáváte se s Alyx a společně se vydáváte do útrob monumentální stavby, kde budete čelit stále pohotovým Combine vojákům.

CHAPTER 2: DIRECT INTERVENTION

Nacházíte se u samotného jádra Citadely, které je na pokraji zhroucení. Čeká vás nebezpečná cesta na jejímž konci bude alespoň dočasná stabilizace reaktoru a rychlý útěk vlakem pryč z tohoto pekla.

CHAPTER 3: LOWLIFE

Po havárii vlaku se nacházíte kdesi v podzemí City 17. Nezbývá vám než podniknout cestu skrze polorozpadlé tunely a garáže plné otravných zombíků, včetně nových Zombines a mračna Ant-Lionů vylézajících z podzemí.

CHAPTER 4: URBAN FLIGHT

Konečně na povrchu. Shledáte se nejen s příslušníky Hnutí odporu, ale i s vaším známým Barneyem Calhounem. Podstoupíte několik pouličních bitev proti Combines, vyčistíte starou zchátralou nemocnici a snad se dostanete k nádraží.

CHAPTER 5: EXIT 17

Společně s Barneyem a Alyx budete zachraňovat civilisty a na závěr se střetnete se Striderem v jedné z nádražních hal. Nakonec se vydáte vlakem pryč z města 17. Jenže… Citadela právě vybuchuje…

Ještě pro jistotu uvádím na pravou míru věci ohledně designu návodu. Jistě jste si všimli, že se tento návod od jiných návodů na hl-ZONE liší právě svým vzhledem. Celý návod jsem pojal více podrobněji a proto si myslím, že je dobré, aby každá kapitola byla na samostatné stránce. Také se nenechte zaskočit obrázky v návodu. Ještě dodávám, že ostatní návody na hl-ZONE postupně začnu upravovat do této podoby, jelikož se mi libí víc. Vám snad taky.

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA