NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Lehké zbraně | Těžké zbraně ]

PÁČIDLO (CROWBAR) Nahoru...
Asi by to už nebyl Half-Life tak jak ho známe, kdybychom si nerozmlátili několik krabic touhle ohnutou železnou tyčí. Ano, i v Episode One ji budeme moci používat. Opět nám ho daruje Barney se slovy, že už má poslední a abychom si na něho dávali pozor. Co k páčidlu říct? Nového asi nic. Hodí se pouze na rozbíjení krabic a sem tam na nějakého Headcraba, či zombíka. Když nám dojdou náboje do lepších zbraní, vyplatí se použít spíš Gravity Gun, jelikož je všude okolo spoustu věcí, které se dají po nepřátelích házet. Páčidlo je prostě kult v Half-Life a chybět nemůže.
PÁČIDLO (CROWBAR)
PRIMARY ATACK: normální máchání páčidlem okolo sebe
SECONDARY ATACK: none
Náboje/zásobníky: jedná se o páčidlo, takže žádné náboje nepotřebujete
GRAVITY GUN Nahoru...
S touhle věcičkou jsme si vyhráli dosyta už v Half-Life 2, takže ji přibližovat asi nemá cenu. V Episode One ji budete mít od samotného začátku, kde vám jí daruje Dog. Opět si užijete jak základní verzi, tak i tu lepší, modrou, kterou jdou přitahovat těžší předměty a hlavně vojáci. Po stabilizaci jádra reaktoru o ní zase přijdete a budete se muset spokojit se standardní oranžovou verzí. Výhodné na rozbíjení krabic, přitahování lékáren nebo zbraní (díky Gravity Gunu sebere pistoli a brokovnici) a pochopitelně na zabíjení.
GRAVITY GUN
PRIMARY ATACK: odchození předmětu
SECONDARY ATACK: přitáhnutí předmětu
Náboje/zásobníky: tato zbraň vytváří "pouze" gravitační pole, takže žádné náboje nemáte
9MM PISTOL Nahoru...
Další klasika, která nemůže chybět v žádné střílečce. Jedná se o základní střelnou zbraň, takže ji budete používat pouze proti Headcrabům a zombíkům. V Episode One dostává přeci jen větší prostor, přesto že ji seberete současně s brokovnicí. Samopal je v nedohlednu a do brokovnice je málo nábojů, takže se její používání opravdu vyplatí. Její nespornou výhodou je vysoká přesnost na větší vzdálenosti. Bohužel oproti původnímu Half-Life zmizel sekundární mód rychlé střelby.
9MM PISTOL
PRIMARY ATACK: normální střelba
SECONDARY ATACK: none
Náboje/zásobníky: 15/150
.357 MAGNUM Nahoru...
Opět dobře známá zbraň z předchozích dílů. Je silná, je přesná a seberete ji až v závěru hry, takže si ji téměř neužijete, což je veliká škoda. S touto zbraní není problém sejmout téměř cokoliv na jeden náboj. Přesto si svoje uplatnění najde, jelikož se v závěru Episody One často potýkám s nedostatkem nábojů do ostatních zbraní. Jak jsem řekl, dá se použít proti všem, nicméně si vystačíte pouze proti vojákům.
.357 MAGNUM
PRIMARY ATACK: normální střelba
SECONDARY ATACK: none
Náboje/zásobníky: 6/18
SUBMACHINE GUN (SMG) Nahoru...
Opět známa věcička z Half-Life 2. Klasický samopal, který seberete až docela pozdě (mírně za půlkou hry), ale užijete si ho do sytosti. Jeho rysy se nezměnily, takže jde opět o velmi nepřesnou zbraň, nicméně svůj účel splní. Opět má zabudovaný granátomet, takže své nepřátele (vojáky) často překvapíte vrženým granátem. Brzy však bude zastíněna silnější pulsní puškou. Nicméně je skvělá i proti mimozemšťanům a to především proti Ant-Lionům.
SUBMACHINE GUN (SMG)
PRIMARY ATACK: střelba
SECONDARY ATACK: vrhá granát
Náboje/zásobníky: 45/225, 3 granáty

[ Lehké zbraně | Těžké zbraně ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA