NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Lehké zbraně | Těžké zbraně ]

PULSE-RIFLE (OVERWATCH STANDARD ISSUE) Nahoru...
Pulsní puška těžšího kalibru, kterou jsme opět používali i v Half-Life 2. Tady je přeci jen o trochu více rozšířená a používat ji budete opět až za více než půlkou hry, kde ji najdete v nemocnici. Na síle neztratila a přesnost bohužel nezískala, přesto je mnohem přesnější než klasický samopal. Opět má i sekundární mód, který vystřelí energetickou kouli. A ta dovede nadělat paseku. Bohužel jich moc nenajdete. Její největší nevýhodou je malá kapacita nábojů, které můžete nosit u sebe. Celkem jich je 90, což je při její kadenci a rychlosti nabíjení vskutku málo. Tuto zbraň také používají vojáci Combine, takže buďte velmi opatrní.
PULSE-RIFLE (OVERWATCH STANDARD ISSUE)
PRIMARY ATACK: velmi rychlá střelba plazmového paprsku
SECONDARY ATACK: vystřelí plazmový granát, který po zasažení protivníků přemění jejich těla na sub atomární částice:-)
Náboje/zásobníky: 30/90, 3 energetické koule
SHOTGUN (BROKOVNICE) Nahoru...
Společně s pistolí bude vaší první střelnou zbraní ve hře a ze začátku v tunelech a garážích i dost využívaná. Bohužel se mi stávalo, že mi často docházely broky, takže jsem musel používat devítku. Přesto se jedná o skvělou věc, která může střílet jeden i dva broky. A to už stačí na skolení zombíka. Časem pochopitelně její používání omrzí. Zajímavé je, že proti vojákům se mi neosvědčila a to ani na blízko (střelba na dálku je prakticky nemožná). Přesto je skvělá na Ant-Lion Guarda, který jde po několika (zhruba 10) výstřelech k zemi.
SHOTGUN (BROKOVNICE)
PRIMARY ATACK: vystřelí jeden brok
SECONDARY ATACK: střelba z obou komor najednou, tedy dva broky
Náboje/zásobníky: 6/30
CROSSBOW (KUŠE) Nahoru...
Další kultovní zbraň v sérii Half-Life. Byla opět ve všech dílech jako páčidlo (kromě Opposing Force) a v Half-Life 2 byla dotažena k dokonalosti. Ani v Episode One neztratila nic ze svého umu a opět dokáže vojáka přišpendlit ke zdi. Nábojů není sice mnoho, ale ona není zase tak potřeba, takže s nimi hravě vystačíte. Musím zde zdůraznit i ten fakt, že jde o nejsilnější zbraň ve hře. Všechny nepřátele skolíte na jeden šíp a třeba takového Ant-Lion Guarda na pouhé 3 dobře mířené střely. A pochopitelně jde používat pod vodou.
CROSSBOW (KUŠE)
PRIMARY ATACK: vystřelí šíp
SECONDARY ATACK: zapne/vypne dalekohled (zoom)
Náboje/zásobníky: 1/10
RPG (ROCKET PROPELLED GRENADE) Nahoru...
Ani v Episode One nemůže chybět raketomet. A to ho budete potřebovat pouze třikrát. Jednou na střeše proti Gun Ship, pak proti APC vozidlu před nádražím a na závěr v nádražní hale, kde si to rozdáte se Striderem. Od předchozích dílů se opět nijak neliší. Opět má dálkově naváděné rakety, tak že lítaj za laserovým zaměřovačem. Bohužel zde nejde navádění raket vypnout, což je trochu chyba a manipulace s raketometem je o něco těžší.
RPG (ROCKET PROPELLED GRENADE)
PRIMARY ATACK: vystřelí raketu
SECONDARY ATACK: none
Náboje/zásobníky: 1/2
GRENADE Nahoru...
Na závěr klasický granát, který používají jednotky Combine a hlavně nový druh zombíků nazvaný Zombine. Jde o velmi účinný výbušný granát, kterým se dají řešit mnohé zapeklité situace. Ve hře je jich k nalezení mnoho a mnoho jich poletí i proti vám. Pokud se naučíte používat Gravity Gun, můžete je házet zpět, ještě předtím než vybouchnou.
GRENADE
PRIMARY ATACK: hodí granát vrchem
SECONDARY ATACK: pošle granát spodem (jako kouli při bowlingu)
Náboje/zásobníky: 5

[ Lehké zbraně | Těžké zbraně ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA