NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Lidé | Combine | Monstra | Technika ]

BUGINA Nahoru...
Minule jsme se nedočkali, nyní ano. Opět se nám do rukou dostává vozítko. Tentokrát ho naleznete na jednom dost chatrném mostě a hned si vyzkoušíte jeho jízdní vlastnosti a především skákání. Opět je vybaveno ruční brzdou (SPACE) a turbem (SHIFT). Časem vám do něj členové Hnutí odporu přimontují i navigaci, kde uvidíte bonusy v podobě lékárniček nebo nábojů (také se v jednom bude ukrývat Raketomet - jinak ho neseženete). Bohužel na bugině nebude žádná zbraň jako tomu bylo v HL2 ani bezedná krabice s náboji do samopalu. Na druhou stranu je vozidlo dvoumístné a tak povozíte i Alyx. Jediné co mě na ní dost vadilo byl téměř nulový výhled dozadu, což mi při couvání dělalo značné problémy.
DOG
BUGINA
DOG Nahoru...
I tentokrát se setkáte s Dogem, mechanickým mazlíčkem Alyx. Po úspěšném hodu dodávky do útrob Citadely v EP1 zřejmě uposlechl Alyx a vydal se hledat jejího otce. Potkáte ho v tu pravou chvíli kdy jste napadeni Striderem. Dog se o všechno postará i když málem zemře (pokud může robot vůbec zemřít). Také si dáte závod na základnu a v samém závěru hry vám zachrání život. Je to vskutku dáreček.
DOG
DOG
MANHACKS Nahoru...
Létající mechanické stroje na zabíjení. Opět je velmi dobře známe z předchozích dílů. Jsou to pravděpodobně výsledky uloupené technologie jiné civilizace, kterou si Combine podrobili v dávných dobách. A jsou opět velmi nepříjemní. Jejich vrtule jsou ostré jako břitvy a také vám to dávají zřetelně najevo. Naštěstí jich zde není mnoho. A když už, tak v celkem malém počtu. Nejlepší na ně je opět brokovnice. Ale také se mi osvědčil Gravity Gun. Pomocí něhož ho chytnete a pak střelíte proti zdi nebo proti vojákům Combine (ve fantazii se meze nekladou).
MANHACKS
MANHACKS
AUTO TURRETS Nahoru...
Automatické střílny známe už z Half-Life 1. Za tu dobu prošly značným vývojem. Nyní se s nimi setkáme jen párkrát. Jednou to bude v silu, kde budete čelit ohromnému útoku Ant-Lionů. Tyto střílny budou dokonce přeprogramovány na vaši stranu a tak je budete přemisťovat tam, kde to bude potřeba. Také je můžete držet v ruce a běhat s nimi sem a tam a šetřit tak náboje. Po druhé se s nimi setká skoro na konci hry, kdy je White Forrest napadeno Combine. Bude jich jen pár a vždy bude možnost je obejit zezadu a pak je shodit na zem. Nebo můžete použít granát. Zajímavé je, že se mi zatím nikdy nepovedlo je zničit (kdo ví, zda to vůbec jde).
HOOPERS
AUTO TURRETS
ASSAULT HELICOPTER Nahoru...
Combine vrtulník je zpět. V minulé epizodě jsme ho neviděli a nyní nás opět pořádně prožene. Naštěstí budeme sedět v naší bugině, takže bude reálná šance mu ujet. Opět po vás bude střílet svým kanónem ale také po vás bude vrhat miny. Pokud se k nim přiblížíte, bouchají. A dost to bolí. Jelikož nemáte k dispozici raketomet, bude oříšek ho zabít. Naštěstí si svoji zkázu způsobí sám (i když nepřímo). Máte přeci Gravity Gun a v okolí je spoustu jeho nevybuchlých min. Asi už víte co máte dělat. Ano, skutečně to funguje, jen to chce párkrát zopakovat.
GUNSHIP
ASSAULT HELICOPTER

[ Lidé | Combine | Monstra | Technika ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA