NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Lehké zbraně | Těžké zbraně ]

PULSE-RIFLE (OVERWATCH STANDARD ISSUE) Nahoru...
Pulsní puška těžšího kalibru, kterou jsme opět používali i v Half-Life 2. Tady je přeci jen o trochu více rozšířená a používat ji budete opět velmi často. Na síle neztratila a přesnost bohužel nezískala, přesto je mnohem přesnější než klasický samopal. Opět má i sekundární mód, který vystřelí energetickou kouli. A ta dovede nadělat paseku. Bohužel jich moc nenajdete. Její největší nevýhodou je malá kapacita nábojů, které můžete nosit u sebe. Celkem jich je 90, což je při její kadenci a rychlosti nabíjení vskutku málo. Tuto zbraň také používají vojáci Combine, takže buďte velmi opatrní. Hodí se opět proti všemu (teda téměř, třeba na vrtulník s ní nechoďte). Skvělý je její sekundární útok. Koule si šetřete na Huntery. Jsou opravdu účinné.
PULSE-RIFLE (OVERWATCH STANDARD ISSUE)
PRIMARY ATACK: velmi rychlá střelba plazmového paprsku
SECONDARY ATACK: vystřelí plazmový granát, který po zasažení protivníků přemění jejich těla na sub atomární částice:-)
Náboje/zásobníky: 30/90, 3 energetické koule
SHOTGUN (BROKOVNICE) Nahoru...
Najdete ji v jeskyních a bude vaší první střelnou zbraní tvrdšího kalibru. A po většinu hry bude i nejpoužívanější střelnou zbraní. Ano. Na Ant-Lion všeho druhu je nenahraditelná a na zombíky je také špičková. Své uplatnění také nalezne proti Hunterům, kterým stačí 4 dvojité dobře mířené rány z malé vzdálenosti. Čímž jsem naznačil, že můžete střílet jeden nebo dva broky najednou. Náboji je ve hře spoustu a občas ji mají ve výzbroji i vojáci. Na ty bacha. Dost to bolí. Vše ostatní je o této věcičce dobře známe. Jen dodám, že se mi zdá lepší účinnost proti vojákům. Episode One se prakticky nedali brokovnicí zabít. Ale možná jde jen o můj subjektivní názor.
SHOTGUN (BROKOVNICE)
PRIMARY ATACK: vystřelí jeden brok
SECONDARY ATACK: střelba z obou komor najednou, tedy dva broky
Náboje/zásobníky: 6/30
CROSSBOW (KUŠE) Nahoru...
Ani kuše nemůže v Half-Life chybět. Bohužel má čím dál méně využití. A popravdě nechápu proč je do hry stále obsazována. Najdete ji zhruba v polovině hry v hale s Combine Advisorem. Když se však zamyslím musím se přiznat, že jsem ji přesto párkrát použil. I když ne na dálku (to jen asi jednou). Používal jsem ji opět proti Hunterům na které má opět perfektní účinky. Tři dobře mířené šípy stačí. Jinak jde celkem o přežitek, i když jsem zavzpomínal na staré časy a přišpendlil několik vojáků na zeď. Prostě mi to nedalo.
CROSSBOW (KUŠE)
PRIMARY ATACK: vystřelí šíp
SECONDARY ATACK: zapne/vypne dalekohled (zoom)
Náboje/zásobníky: 1/10
RPG (ROCKET PROPELLED GRENADE) Nahoru...
Raketomet v Episode Two dostal asi nejméně prostoru ze všech zbraní. Vlastně ho ani nemusíte najít. Je totiž jen párkrát ve hře. Po prvé jde o bonus, který naleznete v jedné hale. Nejprve však musíte přijít na hádanku založenou především na fyzice a vaší fantazii (trochu mi to trvalo). Druhý pak naleznete v garáži pře finálním nájezdem Striderů a to je myslím vše. A k čemu se hodí? Jednoznačně na Huntery. Jedna (někdy dvě) raketa ho složí na zem. Na Stridery ho nepotřebujete (máte Strider Buster) a při setkání v vrtulníkem ho ještě nebudete mít k dispozici. Opět ale nesmí ve hře chybět.
RPG (ROCKET PROPELLED GRENADE)
PRIMARY ATACK: vystřelí raketu
SECONDARY ATACK: none
Náboje/zásobníky: 1/2
GRENADE Nahoru...
Na závěr klasický granát, který používají jednotky Combine a také nový druh zombíků nazvaný Zombine. Jde o velmi účinný výbušný granát, kterým se dají řešit mnohé zapeklité situace. Ve hře je jich k nalezení mnoho a mnoho jich poletí i proti vám. Pokud se naučíte používat Gravity Gun, můžete je házet zpět, ještě předtím než vybouchnou.
GRENADE
PRIMARY ATACK: hodí granát vrchem
SECONDARY ATACK: pošle granát spodem (jako kouli při bowlingu)
Náboje/zásobníky: 5

[ Lehké zbraně | Těžké zbraně ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA