NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Lidé | Monstra | Technika | Ostatní ]

Sentry Post (Stojan) Nahoru...
Sentry Post (Stojan)
Je to technický hlídač místo vojáka. Konstrukce je jednoduchá. Trojnožka, na kterou je posazena elektronická hlavice s čidlem, zásobníkem a hlavní. V jeho blízkosti bývají umístěny červené lasery, které, pokud jimi projdete, stojan aktivují. Po aktivaci do vás začne pálit vší silou a nutno poznamenat, že náboji opravdu nešetří. Také ho můžete aktivovat, když do něj začnete střílet vy jako první. Je pravda, že toho moc nevydrží (koltem i kuší jednu ránu, ostatními konvenčními zbraněmi pak o něco více nábojů), ale dokáže vám ubrat mnoho energie. Proto se mějte na pozoru. Pokud jich je více u sebe použijte granát.
Sentry Post (Stojan)
Vláček (FCT/CCT Train) Nahoru...
Vláček (FCT/CCT Train)
Jeden ze strojů, které vám hodně pomůžou. Jsou zde dva typy (viz obr.). Na levém strávíte podstatně déle času (téměř celý level On a Rail). Není tak bytelný, ale zničit se ho nepokoušejte. Bohužel nemá žádné zbraně ani žádné stěny, takže se můžete schovat pouze za řídící panel. Řízení je velice jednoduché. Na řídícím panelu stiskněte páku ("use") a na šipkách si volíte rychlost a směr (dopředu a dozadu). Druhý vláček si moc neužijete a nečeká ho lehký osud. Strávíte na něm jenom přejezd z jednoho kola do druhého. Na konci cesty však vykolejí, prorazí zeď a zřítí se do vody. Je to škoda, protože je mnohem těžší, mohutnější a vypadá moderněji. A také je za co se schovat.
Vláček (FCT/CCT Train)
Tank (M1A1) Nahoru...
Tank (M1A1)
Ve hře jsou pouze tři. Dvakrát ho musíte zničit a jednou ho využijete (opět k prostřelení vrat). Jako nepřítel je velice schopný protivník a raději buďte velice opatrní také proto, že se u něj vyskytuje množství vojáku. Zničíte ho nejspíše raketometem (asi 3-4 rakety, což ale vůbec nevadí, protože si je vzápětí doplníte). Později si užijete ještě s jeho kanónem od kulometu, který je ještě možná účinnější. Nakonec je zaparkovaný uvnitř jedné haly, kde má kromě zeleného přístroje (zmáčknete-li "use" vystřelí a pak dlouho nabíjí) a hned vedle je připevněný rotační kulomet. Ten zde využijte k likvidaci monster vybíhajících ze dveří, které jste prvně rozstřelili.
Tank (M1A1)
Apache Nahoru...
Apache
Jediné vzdušné technické hovado (ještě zde jsou F16, ale s těmi do styku téměř nepřijdete). Je to bojový vrtulník. Rychlý, velký a nasraný. Jakmile vás zpozoruje (a vemte jed, že to bude rychle) začne po vás pálit buď miniguny, které má na křídlech nebo bude po vás střílet rakety. Na jeho likvidaci použijte buď raketomet a nebo Secondary atack Energy gunu (co jiného). Zkoušel jsem ho zničit MP5, ale bohužel to nemělo příliš pozitivní výsledek.
Apache
Transportní vrtulník (Osprey) Nahoru...
Transportní vrtulník (Osprey)
Poslední z těch úhlavních technických protivníků. Je podstatně větší než předchozí (bodejť by ne, vždyť ono je to skoro jako letedlo). Má dvě křídla a tři vrtule. Setkáte se s ním dvakrát a zničit ho můžete pěti raketami z raketometu (a to jen jednou, protože při prvním setkání ještě raketomet nevlastníte). Jelikož nemá žádné zbraně nebude ani tak nebezpečný. Ale pravda je poněkud jiná. Nebezpečí představují hlavně vojáci, kteří se vždy při každém náletu slaňují (jsou většinou dva a střílí po vás už na laně), takže se vyvarujte zbytečným ztrátám energie.
Transportní vrtulník (Osprey)

[ Lidé | Monstra | Technika | Ostatní ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA