NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Lehké zbraně | Střední zbraně | Těžké zbraně | Výbušniny ]

Páčidlo (Crowbar) Nahoru...
Páčidlo (Crowbar)
První zbraň, se kterou se setkáte. Je to v podstatě kus pevné ocelové tyče červené barvy, po obou stranách zahnuté do háku, s konci zabroušenými do ostré plochy (jako konec šroubováku). Je perfektní v tom, že se nemusíte strachovat, abyste do ní měli hodně nábojů. Prostě mácháte kolem sebe. Také ho používejte k rozbíjení beden, ve kterých se může skrývat energie nebo náboje a nebo si s jeho pomocí uvolníte cestu dál. Nenahraditelné je na boj z bezprostřední blízkosti a to hlavně proti Headcrabům a jejich mladším bratříčkům a jiným monstrům. Ale uplatnění si zajisté najde určitě i jinde.
PRIMARY ATACK: máchání páčidlem kolem sebe.
SECONDARY ATACK: none
Náboje/zásobníky: jedná se o páčidlo, takže žádné náboje nepotřebujete.
9mm Pistole Nahoru...
9mm Pistole
Lehká střelná zbraň kterou získáte od strážných. Nebude patřit mezi nejpoužívanější, ale svoje uplatnění si zajisté najde hlavně díky svému dostřelu a přesnosti. Je nejlepší na likvidaci Headcrabů na dálku nebo Barnacle na stropě (později ji bude konkurovat brokovnice). Výhodou je, že má stejné náboje jako MP5, takže je nemusíte sbírat když ji seberete.
PRIMARY ATACK: normální střelba.
SECONDARY ATACK: Burst-mode = rychlá střelba.
Náboje/zásobníky: zásobníky jsou po 17 nábojích (možnost i po 18). Maximálně můžete u sebe mít 250 nábojů (plus náboje v zásobníku).
.357 Colt Nahoru...
.357 Colt
Zbraň poněkud těžšího kalibru. Je to standardní magnum s vysokým dostřelem, překvapivou účinností (což ani nepřekvapuje) a vysokou přesností. Je perfektní k likvidaci většiny mimozemšťanů, do kterých stačí pouze jedna až dvě kulky. Na vojáky má stejný účinek, ale raději miřte do hlavy. Je škoda, že se s ní setkáte až poněkud později (v Blast Pitu), ale užijete si ji dost. Menším problémem muže být nedostatek nábojů a dlouhá doba nabíjení (má to holt ten Freeman těžký, než vysype všech šest prázdných nábojnic a vloží do bubínku nové), ale když vystřelí, tak je to báseň. Také ji doporučuji používat k likvidaci stojanů, min a beden s výbušninami.
PRIMARY ATACK: střelba po jedné kulce.
SECONDARY ATACK: none
Náboje/zásobníky: šest kulek v jednom bubínku. U sebe můžete přechovávat ještě šest takových bubínků (nemusím připomínat, že sedmý je ten u vnitř bubínku).

[ Lehké zbraně | Střední zbraně | Těžké zbraně | Výbušniny ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA