NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Lehké zbraně | Střední zbraně | Těžké zbraně | Výbušniny ]

MP5 Nahoru...
MP5
Tato věcička bude jistě jednou z nejpoužívanějších zbraní ve hře. Není sice tak účinná jako třeba kolt ani ne tak přesná jako devítka, ale díky své kapacitě zásobníku a rychlostí střelby se hodí do přeplněných místností, kde své očekávání určitě splní. Používejte ji k vraždění všeho, především vojáku, od kterých ji získáte. Pod hlavní má připevněný granátomet, který mě jenom ujišťuje v tvrzení, že teprve s touto zbraní se cítím jako plnohodnotný člověk. Její velikou výhodou je nejen kapacita zásobníku, ale také to, že má, jak už jsem předesílal, stejné náboje jako do 9mm pistole, takže když ji seberete, nemusíte sbírat nové.
PRIMARY ATACK: normální, rychlá střelba ze samopalu.
SECONDARY ATACK: hází (vrhá) granáty.
Náboje/zásobníky: 50 nábojů na jeden zásobník, celkem 250 nábojů a 10 granátů do granátometu.
Brokovnice (Shotgun) Nahoru...
Brokovnice (Shotgun)
Šikovná věcička na zabíjení větších objektů na menší vzdálenosti. Pravda. Není tak účinná jako třeba kolt nebo MP5, ale ve své době (když MP5 ještě mít nebudete) bude zajisté nejpoužívanější. Je skvělá k likvidaci Alien Slavů a Bull Squidů. Proti Headcrabů je však neúčinná, a tak raději použijte devítku. Bohužel u mě není moc oblíbená hlavně kvůli nepřesnosti na větší vzdálenosti (s čímž se však dalo počítat) a délce nabíjení.
PRIMARY ATACK: vystřelí jednu patronu.
SECONDARY ATACK: vystřelí dvě patrony najednou (špica).
Náboje/zásobníky: maximálně jich do ní můžete nacpat 8 a 125 mít ještě u sebe.
Kuše (Crossbow) Nahoru...
Kuše (Crossbow)
U mě velice oblíbená zbraň. Má nejdelší dostřel a je velice přesná. Také hodně ubírá. Do většiny nepřátel (včetně vojáků) stačí pouze jeden šíp a to kamkoliv (třeba do ruky). Výjimečně jsou potřeba šípy dva. Bohužel má stejně jako brokovnice několik vad na kráse. Také velice dlouho nabíjí (možná ještě déle), ale hlavně na delší vzdálenosti trvá velice dlouho, než šíp doletí k cíli. Proto ji není vhodné používat na vzdálené a rychle se pohybující cíle (mohou být už v tahu). Třešinkou na dortu je zabudovaný dalekohled, takže jste s jeho pomocí schopni snadno zamířit i malé potvory (Headcrab) na opravdu velikou vzdálenost.
PRIMARY ATACK: střílí po jednom šípu.
SECONDARY ATACK: zapne/vypne dalekohled.
Náboje/zásobníky: pět šípů v zásobníku, u sebe můžete mít ještě dalších deset zásobníků (paráda, ale přesto vám budou scházet).

[ Lehké zbraně | Střední zbraně | Těžké zbraně | Výbušniny ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA