NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Lehké zbraně | Střední zbraně | Těžké zbraně | Výbušniny ]

Rocket Launcher (RPG) Nahoru...
Rocket Launcher (RPG)
Po pravdě řečeno, takovýto raketomet jsem ještě neviděl. Má velice zvláštní tvar hlavně, která vypadá jako trychtýř. Do něho se strčí vždy jedna raketa a ta je následně vystřelena. Skvělou vlastností této zbraně je to, že když zapnete laser (secondary atack) a vystřelíte, můžete si raketu navádět pouhými pohyby zaměřovače. Ve hře je jedinou zbraní svého druhu a hodí se k ničení vrtulníků, tanků, transportérů, ... lidí? Dokáže udělat opravdu pořádný masakr a tak ji raději používejte jen proti technice. Doufám, že vás nemusím upozorňovat na to, abyste ho nepoužívali blízko zdí nebo v malých místnostech, protože byste mohli lehce přijít k úrazu.
PRIMARY ATACK: vystřelí jednu raketu.
SECONDARY ATACK: rozsvítí laserové (červené) zaměřování uprostřed zaměřovače. Po vystřelení si můžete raketu libovolně navádět na cíl pohybem myši (zaměřovače).
Náboje/zásobníky: jedna raket v hlavni a pět u sebe.
Energy Gun (Gauss Gun) Nahoru...
Energy Gun (Gauss Gun)
Jedno z důmyslných zařízení vyrobených lidmi. V podstatě je to taková malá zbraň hromadného ničení. Jako střelivo nebo palivo (přeložte si to jak chcete) využívá radioaktivního urania, které pak přeměňuje v paprsek energie o strašné síle. Baštou je Secondary atack, který je schopen vyprodukovat ještě několikrát silnější paprsek. Ten používejte k ničení hlavně vrtulníků a transportérů a samozřejmě tanků. Dejte si při Secondary atacku bacha na přetížení zbraně, při níž je paprsek rozptýlen do bezprostřední blízkosti zbraně a vám to ubere energii.
PRIMARY ATACK: vystřelí dvě jednotky urania.
SECONDARY ATACK: při držení tlačítka se zbraň postupně nabíjí a při následném puštění tlačítka vystřelí silný svazek energie.
Náboje/zásobníky: 100 jednotek urania.
Energy Throuwer (Egon) Nahoru...
Energy Throuwer (Egon)
Je to prototyp zbraně vyvinuté opět lidmi. Setkáte se s ním až na samotném konci Levelu Lambda a je poslední zbraní hry. Na zádech nosíte veliký batoh, který je součástí zbraně a velice důležitou částí, protože právě v něm probíhají chemické reakce a procesy, které postupně putují dlouhou hadicí až do hlavně a ven. Uvnitř batohu, jak jsem už říkal, dochází k přeměně urania na jakési paprsky, ale elektromagnetického rázu. Je to takový modrý až modrobílý proud rotujících blesků, které svůj cíl jednoduše roztrhají. A pozor! Jedná se o neúčinnější zbraň ve hře. Vynikající také je to, že potřebuje velmi malé množství jednotek urania na zabití objektu (ať už vojáka, či mimozemšťana). Těžko s jistotou říct, jak účinná je na transportéry, tanky nebo vrtulníky, protože už žádný nepotkáte. A geniální je také zvuk proudících paprsků.
PRIMARY ATACK: po stisknutí a držení klávesy (tlačítka) metá před sebe (kam jinam) elektrické paprsky.
SECONDARY ATACK: none
Náboje/zásobníky: podobné jako u Energy Gun. Tedy místo nábojů máte jednotky urania, kterých je k dispozici maximálně 100.
Hornet Gun Nahoru...
Hornet Gun
Jedna z mimozemských zbraní. Vypadá jako vidle, ale má jenom dva hroty. Druhý konec, ten co držíte v ruce, je tvořen ohromným vakem. Co vám asi připomíná? Ruku Alien Grunta? Ano. Je to vosí (sršňové) hnízdo, které nosí na své ruce právě zmiňovaný mimozemský voják. Uvnitř se rodí druh Xenských vos, které jsou velice inteligentní. Nejenže se dokážou odrážet i za roh, ale také jsou schopny si vás najít třeba i skrz zavřené dveře. Nevím přesně, jestli těmi dveřmi proletí nebo si vás (v tomto případě vaši oběť) najdou i kdyby měli proletět i celým komplexem (samozřejmě, že přeháním). Další výhodou této zbraně je, že se vosy rodí neustále, tudíž má nekonečně nábojů (vos). Menším mínusem je, že to těm vosám trvá trochu déle, než se zase narodí. Přesto je zejména proti vojákům vynikající.
PRIMARY ATACK: střílí po jedné vose, ale ty si sami hledají cíl.
SECONDARY ATACK: střílí rychle po několika vosách za vteřinu. Avšak vosi létají přímo.
Náboje/zásobníky: ve vaku je již narozených 8 vos. Po jejich vystřílení se vosy opět začínají rodit.

[ Lehké zbraně | Střední zbraně | Těžké zbraně | Výbušniny ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA