NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Lehké zbraně | Střední zbraně | Těžké zbraně | Výbušniny ]

Granáty Nahoru...
Granáty
Obyčejné granáty používané v armádách po celém světě. Jsou to typy, které se po výbuchu roztříští na střepiny. Těmi to může bolet. Dejte si na ně pozor hlavně v případě vojáků, kteří je používají velice často a nejsou ani vidět ani slyšet, proto se dají špatně zpozorovat. Vyplatí se vám je používat v místnostech, kde se zdržuje množství vojáků nebo monster, tam kde jsou cesty zahrazené bednami nebo tam, kde jsou nastražené miny na zdech a velice špatně by se dali odstřelit.
PRIMARY ATACK: odjistíte a hodíte granát.
SECONDARY ATACK: none
Náboje/zásobníky: v ruce můžete mít jeden a u sebe celkem 10.
C4 (Satchel) Nahoru...
C4 (Satchel)
Jsou to perfektní bomby, trhaviny umístěné ve speciálním obalu, taštičce, které odjistíte a pošlete po zemi před sebe. V ruce vám zůstane spínač, jehož zmáčknutím bombu odpálíte. Je to velice důmyslné a hlavně nebezpečné, proto bombu odpalujte z velké vzdálenosti. Vojáci tyto bomby snadno přehlížejí. Dá se říct, že je buď nevidí nebo ignorují a nebo si myslí, že vás zabijou dříve než ji stačíte odpálit (to jsou ale volové). O monstrech ani nemluvě. Pro vás je malým plusem to, že je Human Grunti vůbec nepoužívají (snad až na jeden případ v trubce). Pokud budete chytří a naučíte se s nimi zacházet (není to tak těžké, chce to jenom fantazii), jistě si s nimi užijete spoustu legrace.
PRIMARY ATACK: při prvním stisknutí tlačítka nejprve bombu odhodíte (kousek před sebe) a při druhém stisknutí ji spínačem odpálíte.
SECONDARY ATACK: po prvním stisknutí pravého tlačítka odhotíte bombu (jako u PRIMARY ATACK), stisknete-li ho vícekrát, odhodíte jich více najednou a při následném stisknutí levého tlačítka všechny (zároveň) odpálíte (POZOR: čtyři nálože mě stačili na zabití Garga).
Náboje/zásobníky: v ruce máte jednu taštičku s výbušninou a spínačem. U sebe jich máte celkem 5.
Miny (Tripmines) Nahoru...
Miny (Tripmines)
Setkáte se s ní jako s důmyslnou pastí na nic netušící mimozemšťany či vědce nastraženou vojáky. Jsou připevněné na zdech a z jejich středu vychází zelenožlutý paprsek, který ji při jeho sebemenším přerušení aktivuje a ta následně exploduje. Je to velice smrtící. I vy máte tu možnost líčit je do chodeb před mimozemšťany a vojáky, kteří jsou zabráni do vašeho pronásledování a klidně proběhnou skrz "smrtící" paprsky. Naučte se ji využívat a dělat s ní různé finty a rozhodně si ji užijete.
PRIMARY ATACK: stojíte-li u zdi a zmáčknete tlačítko, připevníte minu na zeď (podlahu, strop, bednu). Zhruba za 2 až 3 vteřiny (čas na útěk) se z jejího nitra objeví zelenožlutý paprsek a pak už stačí jen doufat, že něco (třeba i kulka) projde.
SECONDARY ATACK: none
Náboje/zásobníky: jednu minu v ruce a celkem pět u sebe.
Snark (Squeak) Nahoru...
Snark (Squeak)
Toto samozřejmě demoliční zbraň zas až tak v pravém slova smyslu není (i když taky po chvilce explodují), ale nevím kam bych ji měl zařadit a koneckonců se ve hře zobrazují standardně pod číslem (klávesou) 5. Jsou to ti malí žraví hajzlíci. Tito jsou však ochočení a můžete je přechovávat u sebe. Používejte je k odlákání pozornosti vojáků, kteří se je budou snažit zničit a vy tak máte dostatek času na to, aby jste je mohli zabít (pokud to Snarkové neudělají sami). Dejte si však pozor na to, aby jste jich nevyslali příliš mnoho najednou a oni neměli koho žrát. S chutí a bez jakéhokoliv varování se vrhnou na vás.
PRIMARY ATACK: vypustíte před sebe jednoho Snarka.
SECONDARY ATACK: none
Náboje/zásobníky: v ruce držíte jednoho živočicha, v kapse jich máte celkem 15.

[ Lehké zbraně | Střední zbraně | Těžké zbraně | Výbušniny ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA