NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME
gordon freeman

SUBJECT: Gordon Freeman
POHLAVÍ: Mužské
VĚK: 27
VZDĚLÁNÍ: Ph.D., MIT, Teoretická fyzika
POZICE: Výzkumný Asistent
UMÍSTĚNÍ: Laboratoře Anomálních Materiálů
STUPEŇ UTAJENÍ: Level 3
VLÁDNÍ SPONZOR: Utajen
PRIORITNÍ REAKCE PŘI KATASTROFĚ: Neomezené

Narodil se v Seattlu ve státě Washington. Odmala ho fascinovala kvantová fyzika a relativita a pojmem teleportace byl přímo posedlý. Jeho dětskými vzory byli Enstein, Hawking a Feyman.

V devadesátých letech odjíždí do Německa do Innsbrucku, kde napsal několik seminárních prací na téma teleportace. Poté se vrací do Spojených Států, kde studuje na M.I.T. (Massachusetts Institute of Technology) a dokončuje svou diplomovou práci. V roce 1999 obdržel doktorát.

Poté přijímá velmi zajímavou nabídku pracovat ve vládním tajném zařízení Black Mesa, kde se po boku Dr. Kleinera a Eliho Vance v sekci Anomálních materiálů zabývá analýzou krystalů z planety Xen. Práce se dlouho vleče, dokud není spuštěna resonanční kaskáda vybráním specifického vzorku...

HALF-LIFE 1:
Poté dochází k zakřivení prostoru a vytvoření nestabilního portálu z planety Xen. Organické formy různých druhů se dostávají na Zemi a na Freemanových bedrech je poprvé přetěžký úkol, který si vlastně ani neuvědomuje, a to zachránit planetu Zemi a uzavřít portály. To se mu po strastiplné cestě polorozbořeným komplexem nakonec podaří zabitím Nihilantha. Poté se setkává s tajemným G-Manem, který mu nabízí práci. Freeman přijímá a je umístěn do pomaločasového skoku.

HALF-LIFE 2:
Freeman je probuzen ze "stáze" a má nový úkol. Přestože Xen byl osvobozen a portály uzavřeny, rasa Combine, která Xen okupovala, se přes veškerou snahu dostala na Zemi a téměř ji ovládla. Freemana čeká tedy další težká cesta, která povede přes periferie City 17, pobřeží, staré vězení Nova Prospekt až se mu nakonec podaří proniknout do samotné Citadely, kde zabije nynějšího administrátora Země, Wallace Breena.

HALF-LIFE 3:
Zatím nedostupné...

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA