NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME
postavy #1

[ Lidé | Combine | Mimozemšťané | Technika ]

Dr. Eli Vance Nahoru...
Dr. Eli Vance
Dříve pracoval v Black Mesa a spolupracoval s Gordonem Freemanem a Dr. Isaacem Kleinerem v sektoru Anomální Materiálů. Jako jeden z mála vědců přežil incident v Black Mesa a nyní se stal vůdcem odboje proti Combine v City 17. V odlehlých místech City 17 si založil tajnou laboratoř, kde pracuje na teleportačních zařízeních a snaží se vyvinout vše, co by mohlo Freemanovi zlehčit cestu.
Dr. Eli Vance
Alyx Vance Nahoru...
Alyx Vance
Dcera Eli Vance i když o hodně hezčí:-) A myslím si, že asi nebude vlastní. Její matka umřela když byla malá. Proto trávila hodně času s otcem v jeho laboratořích a při jeho výzkumech. Tam se jako malá holka seznámila s Gordonem Freemanem, který si ji, jak je vidět v Half-Life 2 moc nepamatuje. Má však klíčovou roli v příběhu. Vždy když jste v nesnázích, tak je vám na blízku a vytáhne vás i z té největší šlamastiky. Například hned v úvodu když vás zajmou Combine Overwatch, tak přiběhne a všechny pomlátí. A když vezmu v úvahu, že to je vážně pěkná holka, jsem vždycky rád, když je po mém (resp. Freemanovi) boku.
Alyx Vance
Barney Calhoun Nahoru...
Barney Calhoun
Starý známy Barney. Hráli jste za něj v datadisku Blue Shift, kde jste museli v jeho kůži zachránit z komplexu skupinku vědců a posléze i sebe. I on tedy přežil incident a tady, v City 17, je ve službách Combine Overwatch. Ale jen jako špión. Ve skutečnosti pracuje společně s Dr. Vancem a Dr. Kleinerem a získává důležité informace pro Hnutí odporu. Také on vám bude velmi nápomocen v průběhu hry. Bude vám dávat rady a úkoly, které bude třeba splnit, než se pustíte na samotného bose.
Barney Calhoun
Dr. Isaac Kleiner Nahoru...
Dr. Isaac Kleiner
Další z vědců z Black Mesy, který přežil incident. Pracoval společně s Freemanem a Vancem a je jedním z vynálezců Energy Gunu. Také on je v hnutí odporu a má malou laboratoř s teleportačním zařízením, které má ještě nějaké mouchy:-) Také se mu povedlo zachránit jeden H.E.V. oblek, který ještě zdokonalil o několik funkcí (baterka, zoom, sprint, kyslík) a ochočil si jednoho Headcraba (jménem Lamar).
Dr. Isaac Kleiner
Dr. Judith Mossman Nahoru...
Dr. Judith Mossman
Spolupracovnice Dr. Vance. Pracuje společně s ním a Alyx v jeho základně na východě Black Mesa a jako jedna z mála hlavních postav nezažila incident v Black Mesa. Přesto o Freemanovi a incidentu hodně ví. Bohužel se nechá přesvědčit Wallacem Breenem a přidá se ke strané Combine. Také se podílí na únosu Dr. Vance do Nova Prospektu, ale nakonec prohlédne a Breenovi v poslední chvíli zabrání, aby Elimu a Alyx ublížil a vrátí se zpět na stranu Hnutí odporu.
Dr. Judith Mossman
Father Gregory Nahoru...
Father Gregory
Setkáte se s ním v neblaze proslulé čtvrti Ravenholm, plné zombíků a Headcrabů. Byl to otec místního kostela, ale po posledních událostech ztratil víru a když už nebylo komu kázat, vzal do ruky svou brokovnici a snaží se spasit duše všech, kteří neměli to štěstí a padli za oběť Headcrabům. Až ho v Ravenholmu potkáte jak stojí v okně a kropí jednu zombí za druhou a při tom recituje Bible, budete ho mít prostě rádi. Také vám pomůžou jeho důmyslné pasti v podobě kladkostrojů s auty nebo vrtule.
Father Gregory
G-Man Nahoru...
G-Man
A je tu náš starý známí chlapík v saku a kravatě s kufříkem, který dokáže cestovat prostorem i časem. Opět nevím jestli jde o kladný nebo záporný charakter, ale jelikož pro něho pracujete, tak je přeci jen o něco méně tajemný než v jedničce. Opět se s ním můžete setkat v průběhu hry, ale nikdy ne přímo v tváří v tvář. To až pochopitelně na konci, kdy vás zachrání od jisté smrti, tím, že zastaví čas a uvede vás do pomaločasového skoku.
G-Man
Hnutí Odporu Nahoru...
Hnutí Odporu
Obyčejní lidé, kteří se nechtějí smířit se svým osudem a podrobit se rase Combine. Dali se dobrodružnou a nebezpečnou cestu. Odešli s center měst a obývají okrajové části, které jsou zamořené divokou havětí z planety Xen. Pod vedením Eli Vancem a Barneyem Calhounem podnikají záškodnickou a špionážní činnost v řadách Combine a tím narušují její chod. Teprve příchod Freemana a výbuch reaktoru v Nova Prospektu je tím pravým impulsem k revoluci.
Hnutí Odporu
Civilisté Nahoru...
Civilisté
Obyvatelé města City 17. Jsou vystrašení, hladový a nepamatují si, co se tady stalo. Combine nakazil vodu chemickou sloučeninou, která způsobuje, že lidé začnou ztrácet paměť a začnou věřit Combine, že jejich úmysly jsou dobré a důležité. Také se jedná o poslední generaci lidí na planetě. Combine zastavilo rozmnožovací cyklus, aby urychlilo vymření lidské rasy a tím si usnadnilo ovládnutí Země.
Civilisté

[ Lidé | Combine | Mimozemšťané | Technika ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA