NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME
postavy #2

[ Lidé | Combine | Mimozemšťané | Technika ]

Dr. Wallace Breen Nahoru...
Dr. Wallace Breen
Dříve pracoval jako administrátor v Black Mesa. Byl to on, kdo byl pověřen rasou Combine, aby spustil resonanční kaskádu a tím připravil nestabilní portál pro invazi na Zemi. Nyní je mluvčím Combine a vede jejich propagandu prostřednictvím velkoplošných obrazovek rozmístěných všude po městě. Sídlí v City 17 v Citadele odkud dává rozkazy jednotkám na zemi. Jedná se o úhlavního nepřátele v Half-Life 2 (tedy o hlavního bose). Jeho úlohu plnil v prvním díle Nihilanth na planetě Xen.
Dr. Wallace Breen
The Combine Overlord Nahoru...
The Combine Overlord
Hlavní bos celé série Half-Life. Je to nejvyšší představitel rasy Combine. Osobně jste se s ním nikdy nesetkali. Pouze jste ho zahlídli na obrazovce, když přes com-link dával rozkazy Breenovi. Podle dostupných obrázků vypadá původní zástupce rasy Combine jako veliká hnusná housenka. Po tisíce let, co osidlovali planety a podrobovali si nové a nové organismy se přestali pohybovat a vyvíjet a nechali ostatní, aby za ně dělali špinavou práci. Jestli nakope Freeman i tomuto slimákovi řiť si musíme počkat minimálně na Half-Life 3.
The Combine Overlord
Combine Overwatch Nahoru...
Combine Overwatch
Pořádkové síly Combine. Nebo chcete-li "městská policie" City 17. Tato jednotka se skládá z velkého počtu Combine vojáků (normální i transformovaní lidé), kteří mají za úkol udržovat pořádek v ulicích města, za použití donucovacích prostředků, razií v domech a poprav. Neustálé zatýkání a věznění opozice Combine je na denním pořádku.
Combine Overwatch
Combine Troopers Nahoru...
Combine Troopers
Hlavní vojenská síla Combine. Jedná se o zajaté lidi s dobrými fyzickými schopnostmi (většinou zajatí vojáci) s Combine implantáty. To jim zajišťuje snadnou orientaci v existujících městech, které postavili lidé. Ostatní lidé, kteří s Combine sympatizují se mohou stát Civilními protekčními (bez implantátů) za což mají lepší životní podmínky a dostávají lepší jídlo.
Combine Troopers
Combine Special Force Nahoru...
Combine Special Force
Speciální jednotky Combine. Jedná se výhradně transformované vojáky, kteří střeží nejbližší okolí Citadely a jsou osobní stráží Wallace Breena. Jsou vyzbrojeni pulsními puškami a mají lepší, bíle brnění.
Combine Special Force
Stalker Nahoru...
Stalker
Lidé s malou bojeschopností jsou zatýkáni a "předělávány" na Stalkery - lidské otroky. Jsou to mechanici, údržbáři, kteří pracují pro Combine. Ve hře se se žádným v tváří v tvář nesetkáte. Pouze je zahlídnete když budete projíždět Citadelou jak pracují.
Stalker

[ Lidé | Combine | Mimozemšťané | Technika ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA