NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME
postavy #3

[ Lidé | Combine | Mimozemšťané | Technika ]

Headcrab Nahoru...
Headcrab
Starý známý z prvního dílu. Jde o kraba, který se vám bude snažit přisát na hlavu a dostat do vašeho nervového centra. Jedná se vlastně o divoké organismy, které se na Zemi dostaly při Portálových Bouřích a velmi rychle se zde aklimatizovali. Žijí převážně v odlehlých místech měst, ve stokách a větracích šachtách. Combine jich několik dokáže dát do speciálních raket a ty pak poslat na území obývané rebeli, kde Headcrabové demobilizují a demoralizují místní lidi.
Headcrab
Fast/Poison Headcrab Nahoru...
Fast/Poison Headcrab
Nový druh Headcrabů. Jsou tmavý a o něco větší. Mají dlouhé nohy a jsou neuvěřitelně rychlí! Na rozdíl od svých bratříčků neútočí na vaše nervové centrum, ale přímo na vás. Pokud vás kousnou, vstříknou vám do těla jed, který vám ubere všechno zdraví (zbude vám 1 health). Energie vám sice potom přibývá, ale v tu chvíli jste velmi zranitelní.
Fast/Poison Headcrab
Zombie Nahoru...
Zombie
Tak toto se stane z člověka, když ho napadne Headcrab. Hnusné, slepé monstrum, které dobře známe z prvního dílu. Má dvě mohutné ruce, kterými okolo sebe máchá a když vás zasáhne, tak to dost bolí. Rána z brokovnice však vyřeší vše.
Zombie
Fast Zombie Nahoru...
Fast Zombie
Zombík, který zmutuje, když se člověku přisaje na hlavu Fast Headcrab. Jedná se o opravdu hnusné a nepříjemné monstrum. Je neuvěřitelně rychlý a podle všeho vás vidí. Dokáže šplhat po stěnách domů a skákat z velkých výšek. A když se dostane k vám, tak začne, podobně jako jeho pomalý kolega, mlátit hlava nehlava. A dost to bolí. Ale jak již bylo řečeno: rána z brokovnice vážně poškozuje zdraví:-)
Fast Zombie
Poison Zombie Nahoru...
Poison Zombie
Vzhledem velmi podobná pomalým Zombíkům. Na zádech má hnízdo, kde se líhnou nový malý Poison Headcrabs, které po vás na dálku hází. Když se dostane k vám, tak vás fackuje mohutnýma rukama. Tento Zombík má velmi tuhý kořínek, proto počítejte s několika (i pěti) ranami s brokovnice. A pozor! Když ji zabijete, Headcrabové, které měla na zádech většinou přežijí a ihned na vás začnou útočit.
Poison Zombie
Barnacle Nahoru...
Barnacle
Xenská masožravá květina, která roste ze stropu dolů. Má vysunutý jazyk a vyčkává a o něj cokoliv zavadí a přilepí se. Pak si kořist vytáhne to krku a zbaští. Její nevýhodou je, že nepozná, zda se jedná o stravu nebo třeba o sud s výbušninou. Proto je bezvadné používat právě tyto sudy, které nejprve prostřelíte, aby hořeli a než si je Barnacle vytáhne k puse explodují.
Barnacle
Ant-Lion Nahoru...
Ant-Lion
Podobnost čistě náhodná s Brouky z Hvězdné pěchoty. Setkáte se s nimi na pláži, kde neustále vylézají z písku. Nevydrží sice mnoho, ale při jejich (nekonečném) počtu není radno se po pláži moc procházet. Jejich nevýhodou je, že neumějí plavat a že se bojí Bucharů, které sou postaveny u lidských obydlí. Později dostanete Pheromony a naučíte se je ovládat a oni za vás budou dělat špinavou práci. Ještě jedna důležitá informace: na kratší vzdálenosti do vedou létat.
Ant-Lion
Ant-Lion Guard Nahoru...
Ant-Lion Guard
Velká máma Antlionů. Škoda, že se s ní setkáte jen třikrát. Poprvé vám z ní jeden z Vortigauntů vypreparuje Pheromony a dvakrát si to rozdáte v halách Nova Prospektu. Jedná se o velký brouka, pokrytého pancířem. Útočí tak, že se proti vám rozběhne a bouchá vás hlavou. I když běhá celkem rychle, není problém mu uhnout. Nejlepší zbraň je asi brokovnice. Postačí okolo patnácti ran z obou hlavní (Secondary atack).
Ant-Lion Guard
Vortigaunt Nahoru...
Vortigaunt
Hlavní obyvatelé planety Xen, kteří byli zajati rasou Combine, jako nyní lidé na Zemi. Po jejich osvobození Freemanem jich mnoho uteklo na Zemi, kde se spřátelili s lidmi a spojili se s nimi proti Combine. Ve hře jich moc nepotkáte, ale když jo, tak to stojí za to. Vždy vám doplní energii do vašeho obleku a hlavně dokáží vypreparovat Pheromony z Antlion Guarda. Prostě správní týpci.
Vortigaunt

[ Lidé | Combine | Mimozemšťané | Technika ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA