NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME
news

[ hl-ZONE News | Archives | Články ]

 Half-Life 2 Kalendář Čtvrtek 02. 03. 2006
Na HL - Fallout jsem našel nové obrázky do "Half-Life 2 Kalendáře" pro měsíc březen. Také se můžete podívat na ostatní 4 obrázky pro minulé měsíce. Podle mě je to perfektní mít svůj vlastní HL2 Kalendář pověšený na zdi v pokojíku nebo na ploše, nicméně je pro čechy trochu nepraktický, jelikož tam jsou americké svátky. Pro zobrazení obrázku ve velkém rozlišení musíte být zaregistrováni na HL - Fallout. Zde jsou pouze jejich miniatury.

zdroj: HL - Fallout
 Informace o Episode One Čtvrtek 02. 03. 2006
Na Steamu se objevila zpráva o chystaném datadisku k Half-Life 2 nově nazvaného Episode One (původně Aftermath). Valve nám prozrazuje několik věcí, na které se můžeme těšit. Tak například se dozvíme, co se stalo se City 17 po pádu Citadely, kam se poděl náš "kamarád" Wallace Breen, jak se Alyx podařilo uniknout z vybuchujícího reaktoru a co se stalo s dalšími vašimi známými. Hlavně bude Episode One věnovaná právě Alyx Vance, o které se dozvíme spoustu nových věcí a téměř celý datadisk strávíme po jejím ladném boku.

Valve také přiznává, že bylo znechuceno délkou vývoje druhého dílu Half-Life, který trval dlouhých šest let, a nyní se pokusí zaměřit na epizodický přístup. To znamená, že bychom se mohli těšit na další datadisky s označením Episode Two (prý je již ve výrobě), Episode Three, Episode Four atd. V každé z těchto epizod, které by měli mít délku okolo pěti-šesti hodin hracího času, bychom měli pomalu odkrývat nové příběhy hrdinů ve Městě 17, gameplay, ale hlavně nejnovější technologie, které Source engine přinese.

Valve přislíbilo, že nás bude v následujících týdnech o všem průběžně informovat. Vždyť by podle všeho mohla vyjít za necelé 2 měsíce!!! A ještě jedna drobnost: už je to trochu dýl co se na internetu objevila informace, že cena První Epizody byla stanovena na $19.99 což je asi 500 Kč, ale nějak mi unikla.
zdroj: Steam - oficialní zpráva
 Half-Life 2: Episode One Pátek 24. 02. 2006
Jak jste již určitě dozvěděli z internetu, dlouho očekávaný datadisk pro half-Life 2 pracovně nazvaný Aftermath dostal nové jméno. Od teďka se jmenuje Episode One a podle všech informací by měl skutečně vyjít 24. dubna tohoto roku a u nás o 4 dny později. Další dobrou zprávou je že by měl stát okolo 600 Kč a již nyní si ho můžete předobjednat na xZone.cz.

Další velmi povzbudivou informací, kterou nám Valve udělilo je, že se již několik měsíců zabývá tvorbou druhého datadisku k HL2 nazvaného jak jinak než Episode Two (alespoň nebude bordel v tom, který datadisk byl první:-). To nás utvrzuje v názoru, že Episode One je skutečně ve finálním stádiu vývoje a probíhá testování a že se skutečné koncem dubna dočkáme. Nezbývá než doufat...
zdroj: Steam
 HL2: Capture the Flag Beta 1.7 Středa 01. 02. 2006
Na internetu se objevila informace, že oblíbený mód pro Half-Life 2 s názvem Capture the Flag (CTF) dospěl do další verze, tentokrát s označením beta 1.7. Kromě mnoha změn se můžeme těšit i na zbrusu nové dvě mapy nazvané Floodzone a NP Refinery.

Pro více informací, souborů ke stažení a obrázků navštivte oficiální stránku Capture the Flag (CTF) (pochopitelně anglicky).
zdroj: Half-Life 2.net
 Ravenholm je GOLD! Pátek 02. 12. 2005
Včera se na internetu objevila zpráva, že dlouho očekávaný český mód pro Half-Life 2 Ravenholm je již kompletně dokončený a jedenáctiměsíčni práce na této hororové modifikaci, která nás zanese do ponurných ulic Ravenholmu (uřčitě si každý tuto epizodu z Half-Life 2 pamatuje) a ukáže nám další části města duchů, přinesla své ovoce. Na stáhnutí si budeme muset ještě nějaký den počkat, ale pro zkrácení našeho čekání si můžete stáhnout trailer, který vypadá velice pěkně.
zdroj: Ravenholm
 Half-Life 2 pro Xbox Úterý 15. 11. 2005
IGN.com zveřejňuje první online recenzi Half-Life 2 pro konzole Xbox, které míří na sklady obchodů již tento týden po celém světě. Reportér zmiňovaného portálu hodnotil HL2 známkou 9,4 z 10 možných řekl:

"Jednoduše, je to jedna z nejlepších her na Xbox pro tento rok, ne-li ta nejlepší."

Celou recenzi si mužete přečíst na přečíst IGN.com v originále (angličtina).
zdroj: IGN.com
 Nové screenshoty z HL2: Aftermath Pondělí 14. 11. 2005
Minulý týden jsme se dozvěděli, že datadisk Half-Life 2: Aftermath si do Vánoc nezahrajeme a že se ho dočkáme s největší pravděpodobností na přelomu února a března příštího roku. Tato informace žádného milovníka Half-Life asi nepotěšila.
O výkendu se na internetu objevily dva nové obrázky z tohoto připravovaného datadisku, které nám alespoň trošku napraví zkaženou podzimní náladu.

Ano, uhádli jste. Po aktualizaci je třeba Steam znovu spustit.
zdroj: PC Zone
 Vydání HL2: Aftermath opožděno Čtvrtek 10. 11. 2005
Podle Half-Life2.net můžeme na vydání datadisku k Half-Life 2 nazvaného Aftermath v listopadu 2005 zapomenout. Ano, je to již nepsané pravidlo, že lidé z Valve vydání jakéhokoliv pokračování k Half-Life 2 odsouvají na neurčito. A proto budeme muset opět čekat. Podle Douga Lombardiho bychom se snad mohli dočkat na přelomu února a března příštího roku.
Těžko soudit, zda je již Aftermath kompletně hotový a jen se dolaďují mouchy nebo se nepovedl a musí se předělat. Nicméně Valve slibilo, že další informace o nejočekávanějším datadisku tohoto podzimu nám zdělí v následujících týdnech.
 Half-Life 2: Lost Coast Čtvrtek 03. 11. 2005
Koncem minulého týdne se na internetu objevila informace, že dlouho očekávaná epizoda Lost Coast by měla být dostupná již tento týden. Všechny nás velice překvapilo, že Valve svého slibu kupodivu dostálo a nyní je Lost Coast připraven ke stažení přes STEAM zcela zdarma. Bohužel jen pro majitele originál Half-Life 2. [Celý článek...]

[ hl-ZONE News | Archives | Články ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA