NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME
tipy & triky

[ Tipy | Triky | Formulář ]

Half-Life 2 je jako jeho starší bratříček klasickou 3D střílečkou z vlastního pohledu, ale je dobré vědět pár rad, než se pustíte do jeho hraní. Stránka je rozdělená na tři části. V té první, TYPY, se dozvíte ty nejzákladnější pokyny pro hru samotnou. Ve druhé, TRIKY, jsou uvedeny tajná místa a fígle, jak hru nejjednodušejí projít. A konečně ve třetí časti je malý formulář, kde vás prosím o rozšíření této stránky o nové a nové triky nebo tipy.

TIPY Nahoru...
1. V Half-Life 2 nemáte žádný Hazard Course a hned se pouštíte do akce. Takže vám může chvilku trvat než si zvyknete na pár věcí. Hlavně mějte na paměti, že většinu věcí můžete vzít do ruky a někam odnést, kde je pak položíte nebo odhodíte.

2. Ve hře se vyskytuje mnoho krabic, ale munice se nachází pouze v jednom typu. Jsou menší, dřevěné a je na nich malý obrázek munice na žlutem pozadí. Proto se nezdržujte rozbíjením krabic ostatních.

3. Dále se setkáte s velkými, železnými bednami khaky barvy. V těchto bednách naleznete munici všech typů. Od zásobníků, přes granáty až po rakety. A co je nejdůležitěchší: munice se zde neustále doplňuje. Bednu otevřete stadardně "USE".
TIPY
TRIKY Nahoru...
1. V některých verzích Half-Life 2 jsou problémy s umělou inteligencí, která se při opětovném spuštění je vypnutá. Pozná se to tak, že vám na obrazovce svítí nápis A.I. Disable. Umělou inteligenci zapnete tak, že v Konzoli zadáte příkaz ai_disable. Pak by už neměl být žádný problém.

2. Vždy když narazíte na BARNACLE prohledejte okolí, jestli se poblíž nenachází nějaký ten sud. Pokud nějaký najdete, pošlete ho k jejímu jazyku a až bude sud vytahovat nahoru, může nerušeně proběhnout. Místo sudu můžete použít prakticky cokoliv (pneumatiku, krabici,...). Samostatnou kapitolu tvoří výbušný sud. Postup je stejný, ale do sudu musíte několikrát střelit, aby začal hořet. Musíte to však správně naplánovat. Sud musí bouchnout před tím než ho Barnacle odhodí.

3. Vasek1192 [vasek1192@centrum.cz]
Když chcete zabít zombíka a nemáte nebo chcete šetřit náboje, můžete použít Gravity Gun. Pokud však nemáte potřebný předmět, použijte páčidlo a to tak že zombíka praštíta do hlavy pak ale hned couvnete, aby nepraštil on vás, tak to opakujte dokud nezemře (po zabití si dejde pozor na Headcraba, který mohl přežít - pozn. hAssassin). Do obyčejných stačí tří rány na hlavu a rychlého musíte praštit pouze dvakrát.

4. Vasek1192 [vasek1192@centrum.cz]
Nikdy, když chcete sestřelit Gun Ships nemiřte přímo na ni. Vystřelte ji bokem a rychlími krouživými pohyby navádějte raketu na zadek lodi, aby raketu nesestřelila.
TRIKY
FORMULÁŘ Nahoru...
Tak a zde máte slibovaný formulář, kterým můžete posílat své triky a tipy mně a tím se podělit o své skušenosti s další hráči. Takže vás prosím: posílejte a raďte, ať se to tu pěkně rozrůstá.

Nick:
Email:
Tip/Trik:
            

FORMULÁŘ

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA