NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Sečné zbraně | Lehké a střední zbraně | Demoliční zbraně |
Těžké a nekovenční zbraně ]

Pipewrench (hasák) Nahoru...
Pipewrench (hasák)
Jakož i v Opposing Force začínáte bez zbraně, budete docela lucky, když tuhle věcičku seberete. Je to náhrada páčidla z původního Half-Life. A je dost povedená. Skvěle navrhnutá a designově geniální. Bude se vám hodit nejen k rozbíjení beden a zabíjení nejjednodušších mimozemských ras (Headcrab), jak tomu bylo v Half-Life v případě páčidla, díky její vysoké účinnosti (bodejť ne, vždyť takový hasák váží dobrejch 10 kg a ránou do hlavy to bolí) a skvělému SECONDARY ATACK si s ní můžete troufnout prakticky na všechny pochybující se objekty, které nejsou vyšší než vy. Pochopitelně, že stejně jako do páčidla, nepotřebujete ani do hasáku žádné náboje.
PRIMARY ATACK: normální máchání hasákem okolo sebe
SECONDARY ATACK: při stisknutí a držení pravého tlačítka se pořádně napřáhnete a při puštění prudce máchnete před sebe; je to smrtelné
Náboje/zásobníky: none
Knife (dýka) Nahoru...
Knife (dýka)
Druhá zbraň bez nábojů. Jedná se o klasický nůž na přežití, který má ve výbavě každý voják U.S. ARMY. Přesto se dá občas použít (třeba když vás začne bolet ruka od hasáku J jelikož je lehčí). Je celkem dobrý na Headcraby (většinou jedna rána). Občas ho použijete k rozbíjení beden, ale jinak je téměř bezvýznamný. Také mi přijde trošku nerealistický (možná i směšný) jeho útok. Když zabíjíte Headcraba, vypadá to jako byste z něho dělaly salát.
PRIMARY ATACK: klasické máchání nožem ze strany na stranu
SECONDARY ATACK: none
Náboje/zásobníky: none
Barnacle Gun Nahoru...
Barnacle Gun
Tato zbraň je skutečná lahůdka. Je to ten kus masa, co visí ze stropu a čeká, až se někdo dotkne jeho leptavého jazyku. Co se stane potom všichni dobře víme. A tohle je úplně to samé. Najdete to v jednom rozbitém akváriu. Použít to jako zbraň není zrovna dobrý nápad. Účinné je to tak akorát na Headcraba. Lidé se tím dají zabít taky, ale je to trochu problematické a na Ninja-Jednotky velice nepraktické. Její využití spočívá však v něčem úplně jiném. Můžete se přitahovat na stěny, ale má to jeden háček. Stěna musí být porostlá takovým zeleným sajrajtem ze Xenu. Když ho náhodou uvidíte (s největší pravděpodobností se tam budou vyskytovat i zelené vejce - náboje do Spore Launcheru (viz. dále)) jednoduše na to namiřte a stiskněte "FIRE" a držte ho tak dlouho, dokud se nepřitáhnete. Pak "FIRE" můžete pustit. Mimochodem, bez této zbraně se hra nedá dokončit (pokud to nehrajete s cheatama).
PRIMARY ATACK: při stisknutí a držení "FIRE" vystřelí jazyk a pokud se přichytí na zelené sračce (asi houbě) přitáhne vás
SECONDARY ATACK: none
Náboje/zásobníky: none

[ Sečné zbraně | Lehké a střední zbraně | Demoliční zbraně |
Těžké a nekovenční zbraně ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA