NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Sečné zbraně | Lehké a střední zbraně | Demoliční zbraně |
Těžké a nekovenční zbraně ]

9mm Pistole Nahoru...
9mm Pistole
Tato již klasická zbraň se hodí hlavně na Headcraby, když jsou v dostatečné vzdálenosti, Houdeyes a také ji může úspěšně uplatnit na Alen Slavy. Myslím, že není nutné ji dlouze popisovat, protože ji dobře znáte z předchozích Half-Life. Jediné, co se trošku liší, je to, že ji seženete poměrně dlouho. A ještě jednu věc si neodpustím. Náboje jsou shodné s náboji do MP5.
PRIMARY ATACK: normální, přesnější a pomalejší střelba
SECONDARY ATACK: burst-mode = rychlá střelba
Náboje/zásobníky: 250 u sebe / 17 (18) v zásobníku
.375 Dezert Eagle Nahoru...
.375 Dezert Eagle
Nádherná věcička, která nahrazuje kolt z původního Half-Life. Získáte ji velice brzy (jako 3 zbraň) a bude jistě patřit k nejpoužívanějším (alespoň ze začátku) a to díky její veliké účinnosti (stejná jako u koltu - 1 až 2 rány do většiny nepřátel) a také díky vysoké přesnosti a na větší vzdálenosti. A když si zapnete laserové zaměřování (podobné jako u raketometu, i když si nenavádíte kulky) přesnost ještě zvýšíte. Většinou ji najdete u Otise.
PRIMARY ATACK: normální střelba
SECONDARY ATACK: zapne / vypne laser
Náboje/zásobníky: 36 u sebe / 7 v zásobníku
MP5 Nahoru...
MP5
I když nejsem žádný odborník přes zbraně, MP5 si už v žádném případě nikdy nespletu (a už vůbec ne s M-16) a to i kdyby čert na koze jel. Prostě jedna ze starých dobře známých zbraní z Half-Life, kterou jste jako Gordon Freeman sehnali od vojáka jako Adrian Shepard (tedy jako jste vy). Při střelbě se vám klepou ruce, takže není moc přesná na větší vzdálenosti a ani není tak účinná, ale bude prostě jednou z nejpoužívanějších hlavně proti Ninja-Jednotkám. Možná bych měl ještě dodat, že má pod hlavní připevněný granátomet a že se do ní používají stejné náboje jako do devítky.
PRIMARY ATACK: normální střelba
SECONDARY ATACK: vrhá granáty
Náboje/zásobníky: 250 u sebe / 50 v zásobníku; 10 granátů
Brokovnice (Shotgun) Nahoru...
Brokovnice (Shotgun)
Další ze starých zbraní, které k Half-Life patří od samého vzniku. Také ji seženete poměrně brzy (hned po Dezert Eaglovy). Její účinnost se nezměnila. Na blízko je jednou z nejúčinnějších (když nepočítám zbraně typu raketomet, BFG, …) a vyrovná se Dezert Eaglovy. Stačí jedna rána do hlavy Alien Slava nebo Houndeye. Na dálku však ztrácí hodně ze své dokonalosti a téměř nic nezabijete. Zde už Dezert Eaglovy nekonkuruje ani náhodou. Co dodat? Asi už nic. Škoda že nejsou vidět letící broky jako u Maxe Payna.
PRIMARY ATACK: vystřelí jeden brok
SECONDARY ATACK: vystřelí dva broky
Náboje/zásobníky: 125 broků u sebe / 8 broků nacpete dovnitř

[ Sečné zbraně | Lehké a střední zbraně | Demoliční zbraně |
Těžké a nekovenční zbraně ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA