NEWS | ČLÁNKY | DOWNLOAD | GUESTBOOK | TUTORIALS ObnovitZavřít
 
hl - ZONE Half-Life Half-Life 2 Half-Life 3
 
Episode One Episode Two Opposing Force Blue Shift Counter-Strike 1.6
 INFO
Přidat do oblíbených
Nastavit jako Homepage

ICQ: 272-515-771 
Aktualizace:

 SYSTÉM
 TLAČÍTKA
hl-ZONE Button 1
 
hl-ZONE Button 2
 SPOLUPRACUJEME

[ Sečné zbraně | Lehké a střední zbraně | Demoliční zbraně |
Těžké a nekovenční zbraně ]

M-249 (Saw - pila) Nahoru...
M-249 (Saw - pila)
Toto je opravdu lahůdka. Geniální a velice účinný těžký kulomet. Je celkem přesný a rychlý a zabírá prakticky na všechny organické formy, pohybující se po komplexu Black Mesa. Když budete zbytečně plýtvat municí, může se vám stát, že ji budete mít na a nějaký ten čas nedostatek. Je to škoda, že jí tu moc není, ale vyjít se s ní dá.
PRIMARY ATACK: klasická a účinná střelba
SECONDARY ATACK: none
Náboje/zásobníky: 200 u sebe / 50 ve zbrani
Displacer Nahoru...
Displacer
A další lahůdka a zdaleka ne poslední. Jedná se prakticky o standardní BFG, které znáte třeba z Quaka II. Designově je skvěle navržená a propracovaná. Její účinnost je stoprocentní (jako u většiny zbraní tohoto typu). Je to věc, která v sobě vytvoří telepotr, který je následně vyslán na objekt stojící v zaměřovači. Takže všechno co je teleportem sejmuto, je posláno někam pryč. Když se netrefíte přesně, tak to tak nevadí. Teleport po chvilce mizí a objeví se tlaková vlna, která vše co stojí uvnitř rozseká. Druhý mód zbraně je taky perfektní. Je vytvořen teleport, který teleportuje vás do jakéhosi bonusového kola, kde naleznete nějaké ty náboje, lékárny a telepotr, který vás vrátí zpět. Malým mínusem je to, že jeden teleport vytvořený PRIMARY ATACKEM vás přijde na 20 jednotek a druhá funkce zbraně na 60 jednotek. A na závěr ještě malé upozornění. Odraz od stěn je stejně smrtelný jako v Quakovi II.
PRIMARY ATACK: vytvoří teleport (chvilku to trvá) a vyšle ho na cíl
SECONDARY ATACK: vytvoří teleport (trvá to ještě dýl) a teleportuje vás to pryč
Náboje/zásobníky: 100 jednotek plutonia, první mód za 20 jednotek a druhý za 60
Sniper Rifle (M40A) Nahoru...
Sniper Rifle (M40A)
Tato odstřelovací puška je zde místo kuši. A je možná lepší. Teda jak v čem. Účinnost se nezměnila. Pořád jedna nebo dvě rány do většiny nepřátel. Ale velikou výhodou oproti kuši je její rychlost na velké vzdálenosti. S kuší jste zamířili, vystřelili a šíp nějaký čas letěl k cíli. Když však dorazil na místo objekt určený na zabití byl dávno pryč. Se sniperkou to je jiný. Objekt vybraný na odstřel padá k zemi ihned po výstřelu (kulka je přece jenom rychlejší). Její velikou nevýhodou je dost dlouhé nabíjení, takže když se netrefíte, druhého pokusu se nemusíte dožít. A o výměně zásobníku ani nemluvě. Používejte ji proto hlavně tam, kde máte dobré místo na odstřelování. A taky tam, kde je méně protivníků. Výhodná je i kombinace třeba s MP5, když na poušti stojíte proti bandě Assassinů. Nejprve sniperkou odstřelte toho, co ovládá rotačák a zbytek pokropte samopalem. Jo a zmínil sem se o dalekohledu? Je v podstatě stejný jako u kuše akorát máte trochu jiný zaměřování.
PRIMARY ATACK: střelba
SECONDARY ATACK: zapne / vypne zoom (dalekohled)
Náboje/zásobníky: 20 / a dalších pět ve zbrani
Spore Launcher Nahoru...
Spore Launcher
Další lahůdka bizardních tvarů. V jedné laboratoři najdete tři akvária s podivnými tvory. To třetí je rozbité a na zemi leží něco jako veliký zelený červ. Je to jedna z nejúčinnější a ne-li nejúčinnější (pokud nepočítám BFG a demoliční zbraně) zbraní ve hře. A zajisté bude i dosti používaná. Jak jsem řekl, je designově zvláštní a její náboje ještě víc. Jsou to takové zelené vejce, které vyrůstají z jakýchsi rostlin (sasanek). Ty většinou najdete na místech porostlých houbou, na kterou se přichytí jazyk Barnacle Gun. Výhodou těchto sasanek je, že vejce vyrůstají vždy nové, takže si můžete počkat a v klidu si nahrabat plnej kotel. Poté je narvete do huby tomuhle červu a pak ho jen donutit, aby je začal flusat (nejlíp toho docílíte Primary atakem). Dostřel je dostačující a odchylka žádná. Rychlost je taky dobrá no a účinnost? Účinnost je ve většině případů 100%. Záleží však na druhu monstra, přesnosti a vzdálenosti. Určitě si ji zamilujete a budete ji hodně používat. Po boji ji občas podrbete a ona si krkne.
PRIMARY ATACK: fluše zelené vejce
SECONDARY ATACK: none
Náboje/zásobníky: 20 vajec máte schovaných po kapsách a 5 narvete do červa
Shock Rifle Nahoru...
Shock Rifle
Poslední zbraň. Nahrazuje zde nepřímo Hornet Gun z Half-Life, který jste sebrali od Alien Gruntů. Tohohle brouka získáte po zabití prvního Shock Troopera. Ve svém zadečku (je to trochu blebej název, ale u vos nebo fčel se to říká taky) vytváří elektrické výboje, kterých může být 10 najednou. Její nespornou výhodou je, že se po vyčerpání výbojů tvoří nové a nové (jako u Hornet Gun). Je dobrá prakticky na všechno, ale nějaký čas to trvá (asi tak 3-7 výbojů do jednoho objektu). Perfektní je na Tentacle, která po chvilce zalézá do úkrytu a vy můžete v klidu chodit tam, kde byste dostali pořádnou nakládačku od zobáku "draka".
PRIMARY ATACK: střílí po jednom elektrickém výboji
SECONDARY ATACK: none
Náboje/zásobníky: 10 elektrický výbojů, které se neustále vytvářejí

[ Sečné zbraně | Lehké a střední zbraně | Demoliční zbraně |
Těžké a nekovenční zbraně ]

NAHORU ...

 ČERSTVÉ NOVINKY
 POSLEDNÍ TUTORIÁLY
 ANKETA
Staré ankety
 REKLAMA